Huawei G7 (Resmi) Vs Note 3 Neo (İthalatçı)

SQUEZZOO

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 telefon arasında kaldım öğrenciyim ve bu hafta alıcam. Benim için donmaması kasmaması ve 2 sene götürmesi lazım.(Az Oyun Oynucam ) Sizce hangisini almalıyım?

Bunu neye dayanarak söylediniz acaba ? Söyle de bizde neyi iyi öğrenelim.
Turkcell T11 kullanıyordum. Hoparlörü patladı, servise gönderdik. Servisten geldi 2 gün sonra yine aynı sorun oldu. Servis konusunda Samsung her zaman daha iyidir. (Huawei ile ZTE aynı firma bu arada)

Huawei almaya karar verdim çünkü :
64 bit işlemci ve android 5.0 alıcak
Gidip tasarımanına vodofondan baktım gayet başarılı.
13mp arka kamera + 4.nesil sony lens+5mp ön kamera.
Metal kaplama.

Turkcell T11 kullanıyordum. Hoparlörü patladı, servise gönderdik. Servisten geldi 2 gün sonra yine aynı sorun oldu. Servis konusunda Samsung her zaman daha iyidir. (Huawei ile ZTE aynı firma bu arada)
Hocam burada suç Turkcell in kendi servisinde değilmi sonuçta Huawei nin buradaki servisi KVK.

Turkcell Beyoğlu bayisinin üst katında KVK var zaten. Turkcell 'den aldığınız tüm telefonlar KVK garantili. Arkadaş Huawei almak istiyorsa saygı duyarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı