Huawei Google servisleri olmayacak mı?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Huawei'de artık Google servisleri olmayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda halihazırda kullanılan cihazlara herhangi bir destek kesintisi olmayacak. Ancak yeni çıkacak cihazlarda destek olmayacakmış. Boot kilidini açıp Google uygulamaları kuranlar var. Ayrıca bu destek sorununun uzun süre böyle kalacağını düşünmüyorum.

Geri dönecek mi Google uygulamaları?

Kendi işletim sistemi ile beraber çıkacak sanırım yeni telefonlar. Android'ten ayrılma zamanı geldi falan diyorlardı ama yine de belli olmaz. Android gibi bir destekten koşa koşa uzaklaşmak isteyeceklerini sanmam.

Öyle bir amaçları var ama tutmaz, o sistemin yerleşmesi basit değil. Zamanında Samsung ve Microsoft'a farklı arayışlara girdiler, bu sistemlerin hepsi de Android ve IOS karşısında çuvalladı.
Tutacağını sanmıyorum ben de. Hele ki kısıtlı bir zaman içinde ve hala bitmemiş bir sistemi bu kadar kısa zamanda yetiştirmek... pek mantıklı değil. E IOS'a da geçemeyeceğine göre, yine Google amcayla bir masaya otururlar tekrar diye düşünüyorum. En fazla yeni cihazların çıkışlarını ertelerler çözülene kadar.

Öyle bir amaçları var ama tutmaz, o sistemin yerleşmesi basit değil. Zamanında Samsung ve Microsoft'a farklı arayışlara girdiler, bu sistemlerin hepsi de Android ve IOS karşısında çuvalladı.
Windows phone çıktı ama tutmadı.
Huawei batacak mı ?

Evet aynı şekilde Samsung tarafında da Tizen ve Bada sistemleri de tutmadı. Windows Phone çok stabil bir sistemdi, Microsoft uygulama geliştiricilerin önünü kapamasaydı, Windows market konusunda Android ve IOS seviyesine gelseydi, Windows Phone için bugün çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.

Evet aynı şekilde Samsung tarafında da Tizen ve Bada sistemleri de tutmadı. Windows Phone çok stabil bir sistemdi, Microsoft uygulama geliştiricilerin önünü kapamasaydı, Windows market konusunda Android ve IOS seviyesine gelseydi, Windows Phone için bugün çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Aynen.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı