Huawei GT3 Pro inceleme

Sanmıyorum, appleye kıskanan bir firma 1 günü yapsa yapsa 2 gün yapar. Fiyatı da watch 7 yle aynı yapar huawei gibi. Bütün firmalar kendi ayağına sıkıyor resmen.
1 hafta gibi bir süre umuyorum, pek olası durmuyor ama umut işte ne dersiniz. 😟
Konuyu değiştiriyorum ama, watch 5 acaba ios desteği sağlayacak mı sizce? İleride hem telefonumu değiştireceğim hemde bir saat almak istiyorum ama tartıştığımız gibi adam akıllı bir yola çıkamıyorum bir türlü :)
Samsung, Apple Watch piyasasından pay almak istiyorsa iOS desteği için uygulama çıkarır, Apple kullanıcılarının bir çoğu tasarımdan dolayı Apple Watch'dan uzak duruyor.

Haklısınız. Watch GT2 modelini kullanıyorum, GT3'ü almaya niyetlenmiștim ama GT3 Pro'yu bekledim. GT3 Pro da fiyatına kıyasla vasat olduğu için hala GT2 kullanıyorum. Umarım Samsung Galaxy Watch 5 normal bir fiyat ile çıkar ve pili de Watch 4 gibi kısa ömürlü olmaz. Akıllı saat almayı düşünenler Watch 5'i beklesin derim.
Watch 5 ile batarya artacak deniliyor. Bana kalırsa 3-4 günü görür.

gt3 pro almayi düşünüyordum. yukarda arkadas yapay safir demis arkadas bende huylandım biraz araştırdımda zaten yapay safir kullanmalari gerekiyor bütün saatlerde doğal safiri saat ekraninda kullanilmasi pek mümkün gözükmüyor gibi cok anladığım bir konu degil ama su yazidan o çıkıyor gibi.

gt3 pro almayi düşünüyordum. yukarda arkadas yapay safir demis arkadas bende huylandım biraz araştırdımda zaten yapay safir kullanmalari gerekiyor bütün saatlerde doğal safiri saat ekraninda kullanilmasi pek mümkün gözükmüyor gibi cok anladığım bir konu degil ama su yazidan o çıkıyor gibi.
Kocaman kocaman safir cam reklamı yapılıyor ama hocam. O zaman mineral cam koyabilirlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı