Huawei Matebook D15 i3 10110U laptopa macOS kurulur mu?

mrtars08

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Huawei D15 i3 10110u işlemcili laptopum var. Hackintosh kurmak istiyorum. Ancak boot USB'ye RAW dosyasını yazdırdıktan sonra boot ederken failed to boot diyor.
SSD olarak Samsung SSD kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'ye RAW dosyasını yazdırdıktan sonra Windows kurar gibi kurulmuyor. Adımlara, yönergelere ve rehberlere zahmet olmazsa biraz vakit ayırıp kafa yormanızı şiddetle tavsiye ederim.

Hocam onları okudum TPM'i kapattım sanıyordum kapatınca açıldı OpenCore teşekkürler yüklüyorum şu an.

Ancak bir sorum olacak yeniden başladığında yine USB'den başlıyor onu değişmeli miyim kurulum devam ederken çünkü OpenCore'da her türlü seçmem gerekiyor.

İzlencelerde yükleme bittikten sonra kurulu diski OpenCore'dan boot edin. Yükleme bittiğinde tekrar OpenCore üzerinden diski boot edin, kurulum biter ama biraz beklemeniz lazım yine. USB'siz boot yapılabilir ayrıca. Ancak tanınmamış donanım var mı diye kontrol etmek gerekir, varsa tanıtırız en son da USB'siz boot'u yaparız.

İzlencelerde yükleme bittikten sonra kurulu diski OpenCore'dan boot edin. Yükleme bittiğinde tekrar OpenCore üzerinden diski boot edin, kurulum biter ama biraz beklemeniz lazım yine. USB'siz boot yapılabilir ayrıca. Ancak tanınmamış donanım var mı diye kontrol etmek gerekir, varsa tanıtırız en son da USB'siz Boot'u yaparız.

Hocam öncelikle teşekkür ediyorum. Samsung pm serisi SSD'im olduğu için sanırım desteklemiyor. OpenCore'dan yüklemeye falan gelince yükleme başlıyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Ancak yüklemenin yarısını biraz geçtikten sonra yeniden başlıyor tekrar OpenCore ekranı geliyor. Oradan yine macOS indir seçeneğini seçiyorum ve kurulum ekranı geri geliyor.

1689429889369.png

1689429925524.png

Donanım bilgilerim bunlar.

Hocam bunuda okudumda desteklenen SSD yokta usbye yazsam olur mu?
64 GB.

GitHub - goodbyepavlyi/Matebook-D15-2020-Hackintosh: OpenCore EFI files for Huawei Matebook D15 2020 adam yapmış. Bu benim PC'nin aynısı. Deniyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı