Huawei P30 Lite vs Mate 20 Lite

erenwest

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni telefona geçmeyi düşünüyorum da sizlere de sormak istedim. Şu an Huawei P9 Lite 2016 kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır ve kafama P30 Lite ve Mate 20 Lite takıldı. Fiyat olarak yaklaşık 350-400 lira oynuyor.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 yıldır kullanıyorum farklı modellerini hoşuma giden bir telefon ve kamerası hala çok iyi.
Dediğim gibi eskisi gibi fiyat performansı iyi olan, kamerası parçasına göre çok iyi telefonlar yok maalesef.

Zaten Mate 20 Lite eskidi ve P30 Lite ölü doğdu gibi bir şey kısaca alınmaz.

P30 Lite daha iyi Mate 20 Lite'tan. Ayrıca Redmi serisi her zaman Mi'den daha düşük kalitede üretilir. Yani bu bir gerçek. Sen şimdi gidip de Pocophone F1'deki sıvı soğutmayla RN 8 Pro'daki sıvı soğutmayı karşılaştıramazsın.

P30 Lite daha iyi Mate 20 Lite'tan. Ayrıca Redmi serisi her zaman Mi'den daha düşük kalitede üretilir. Yani bu bir gerçek. Sen şimdi gidip de Pocophone F1'deki sıvı soğutmayla RN 8 Pro'daki sıvı soğutmayı karşılaştıramazsın.
Hocam Xiaomi diyen çok oluyor çevremde de siz ne önerirsiniz ? Yani P30 Lite da da gönlüm var ve Huawei smartband da kullandığım için devam etmeyi düşünüyorum Huawei de.

Geri
Yukarı