Hüseyin Ay Nasılsın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke özel mesaj uygulaması gelse de rahat rahat konuşsak. Şimdi konu başka bir yere dönerse direk ban yeriz ama olsun [emoji75]

Beyler sakin. :) Ortamı germiyelim. Sonuçta ''Konu Dışı'' bölümündeyiz. Sıkıntı yok. :)

Arkadaşlar yinede burada sohbet havasında konuşmanız doğru değil. İsterseniz sosyal ağlardan birbirlerinizi ekleyip öyle sohbet edin.

Beni de yanlış anlamayın lütfen :) Çünkü kitleler halinde bunu yapmaya başlıyorlar bir süre sonra.
Recep Abi'nin de dediği gibi ; Bu bölümde harcadığımız enerjiyi teknik konularda ve bölümlerde de bekliyoruz :)

Arkadaşlar yinede burada sohbet havasında konuşmanız doğru değil. İsterseniz sosyal ağlardan birbirlerinizi ekleyip öyle sohbet edin.

Beni de yanlış anlamayın lütfen :) Çünkü kitleler halinde bunu yapmaya başlıyorlar bir süre sonra.
Recep Abi'nin de dediği gibi ; Bu bölümde harcadığımız enerjiyi teknik konularda ve bölümlerde de bekliyoruz :)
Mantıklı. Ben elimden geldiğince diğer bölümlerde teknik destek veriyorum. Verdiğim cevaplara bakabilirsin. :bıyık:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı