HyperOS'tan MIUI 13'e nasıl sürüm düşürülür?

WxEnes

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi 11T cihazımda HyperOS 1.0.2.0 sürümüne geçiş yaptım HyperOS'ta batarya ve cihaz performansındaki düşüşler nedeniyle MIUI 13.0.2.0 sürümüne düşürmek istiyorum nasıl düşürebilirim? Adım adım anlatır mısınız (bootloader açık değil, PC var)

Bootloader kilidini açın. 👇
Mi Unlock uygulamasını indirip telefonda kurulu olan Mi hesabı ile giriş yapıyorsunuz. Ardından bölgeyi global yapıp menüdeki Mi Unlock seçeneğine girip tarih alıyorsunuz ve size kafasına göre random bir tarih verecek, muhtemelen 2027 diyecek ama o tarih önemli değil takılmayın.

Daha sonra ayarlardan USB hata ayıklama ve OEM kilit açma seçeneğini açıyorsunuz ve cihaz kilidi kısmından kilidi açmaya çalışıyorsunuz, size hata verecek. Ondan sonra telefondaki Mi hesabından çıkıp aynı hesabı tekrar gireceksiniz.

Yine cihaz kilidi kısmından kilidi açmaya çalışıyorsunuz, bu sefer kabul edecek. Daha sonra telefonu Fastboot moduna bağlayıp bilgisayar yardımıyla Mi Flash Unlock programı ile telefonun bootloader kilidini açmak için vereceği iznin süresine bakıyorsunuz, bu genellikle 72 saattir. 72 saat sonra Mi Unlock programı ile tekrar telefonu Fastboot modunda bağlayıp kilidi açıyoruz.

Daha sonra Fastboot üzerinden ROM yüklersiniz. Xiaomi.eu ROM öneririm.

Bootloader kilidini açın. 👇

Daha sonra Fastboot üzerinden ROM yüklersiniz. Xiaomi. EU ROM öneririm.

Ayarlardan bootloader kilit açma izni verdim ama ondan sonra bilgisayardaki MI Unlock tooldan bir şey yapacağımızı bilmiyordum bir şey yapmadan direkt 72 saat sonra açılacak sanıyordum şimdi MI Unlock tool programına bağlamam mi gerekiyor?

Ayarlardan bootloader kilit açma izni verdim ama ondan sonra bilgisayardaki MI Unlock tooldan bir şey yapacağımızı bilmiyordum bir şey yapmadan direkt 72 saat sonra açılacak sanıyordum şimdi MI Unlock tool programına bağlamam mi gerekiyor?
Evet fastboot modunda bağlayın. Unlock yapın size süre verecek.

Cihaz açıkken direkt Mi Flash tool programina bilgisayarda açıkken mi bağlayacağım yoksa ses kısma + güç tuşuyla Fastboot moduna getirip mi?
Fastboot moduna getirip.

Yeni konular

Geri
Yukarı