HyperX Cloud 2 mi SteelSeries Nova 3 mü?

aliadbll30

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2-3 bin TL bandında oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. İnternette yaptığım kısa bir araştırma sonucu en mantıklı modellerin bunlar olduğunu düşündüm fakat kafama takılan birkaç soru var.

1- HyperX'de dip ses problemi var diyorlar kullanan varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim.

2-Nova 3'te direkt 7.1 özelliği olup olmadığını göremedim fakat 360 uzamsal ses olduğunu belirtiyorlar aynı şey mi bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa iyi olur.

Kafama takılan sorular bunlar benim için ses kalitesi en önemli kısım bir de 7.1 olursa iyi olur gerisi çok önemli değil varsa farklı önerileriniz şimdiden açığım.
Bütçe 3K zorlarsam 3.5 olur.

Cloud 2 kullanıyorum, dip ses yok.

2- 7.1 360 uzamsal ses kulaklığa göre değişir. Nova 3 önermiyorum.

7.1 bu bütçede çok bir şey beklemeyin derim, yüksek bütçeli kulaklıklarda işe yarıyor. Cloud 2 ses kasma ve ses kalitesi konusunda daha iyi, Nova 3 vasat durumda yani kötü diyebilirim. Sonradan sıkıntı yaratıyor. Sıkıntıdan kastım, Nova serilerinde kopma meydana geliyor mikrofonu rezalet diyebilirim.

Cloud 2 alın derim.

Cloud 2 mikrofonu fiyatına göre iyi değil bence. Onun dışında ses kalitesi gayet güzel.

Cloud 2 kullanıyorum, dip ses yok.

2- 7.1 360 uzamsal ses kulaklığa göre değişir. Nova 3 önermiyorum.

7.1 bu bütçede çok bir şey beklemeyin derim, yüksek bütçeli kulaklıklarda işe yarıyor. Cloud 2 ses kasma ve ses kalitesi konusunda daha iyi, Nova 3 vasat durumda yani kötü diyebilirim. Sonradan sıkıntı yaratıyor. Sıkıntıdan kastım, Nova serilerinde kopma meydana geliyor mikrofonu rezalet diyebilirim.

Cloud 2 alın derim.

İki kulaklığı da kullandınız mı acaba, ses kalitesi olarak Nova 3Ü bayağı övüyorlar. Nova 3'ün mikrofonu da Cloud 2'den çok daha iyi gibi testlere bakılırsa.

Cloud 2 mikrofonu fiyatına göre iyi değil bence. Onun dışında ses kalitesi gayet güzel.

Mikrofonu çok önemli değil öncelik ses kalitesi daha sonra FPS oyunlarında iyi ses kasacak bir kulaklık olması.

Merhaba arkadaşlar 2-3 bin TL bandında oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. İnternette yaptığım kısa bir araştırma sonucu en mantıklı modellerin bunlar olduğunu düşündüm fakat kafama takılan birkaç soru var.

1- HyperX'de dip ses problemi var diyorlar kullanan varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim.

2-Nova 3'te direkt 7.1 özelliği olup olmadığını göremedim fakat 360 uzamsal ses olduğunu belirtiyorlar aynı şey mi bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa iyi olur.

Kafama takılan sorular bunlar benim için ses kalitesi en önemli kısım bir de 7.1 olursa iyi olur gerisi çok önemli değil varsa farklı önerileriniz şimdiden açığım.
Bütçe 3K zorlarsam 3.5 olur.
Bütçe yeterse cloud 3 al geç. Yada dahada bütçen var Logitech G Pro X al. C3, G Pro X ve C2 güzel kulaklıklar ama C2 eski, G Pro X en çok kullanılan 2. Kulaklık (E-Sporcularca) C3 de yeni gayet iyi ama G Pro X kadar fonksiyonlu değil, ayrıca 7.1'i daha iyi çalışıyor. Yazılımıda çok çeşitli.

Bütçe yeterse Cloud 3 al geç. Ya da daha da bütçen var Logitech G PRO X al. C3, G PRO X ve C2 güzel kulaklıklar ama C2 eski, G PRO X en çok kullanılan 2. kulaklık (e-sporcularca) C3 de yeni gayet iyi ama G PRO X kadar fonksiyonlu değil, ayrıca 7.1'i daha iyi çalışıyor. Yazılımıda çok çeşitli.

Ona da baktım e-spor için çok iyi olduğu söyleniyor fakat ses kalitesi anlamında çok da tercih edilmediğini söylüyorlar dediğim gibi benim için en önemli özellik ses kalitesi. Cloud 3 şu an en büyük aday gibi fakat daha yeni olmasına rağmen ses kalitesinin Cloud 2ye göre geride olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden Cloud 2 mantıklı geliyor.

Dün Cloud 3 Wireless kullaaya başladım bütçrm yoksa kablolu olanı şu an 3.300TL. Satıcı Amazon. Alabiliyorsan 3 taksitle vade farksız al geç, mikrofonu aşırı iyi. Ses kalitesi güzel, oyunlarda yer kasma olayı çok iyi.
Cloud 2'yi önermem, sebebi artık çok eski ve ses kalitesi daha iyi diyen çoğu kişi Kingston Cloud 2'nin dizaynını değiştirip sonra da HP'ye satmasından öncesinden bahsediyor. Dsha kötü değil sadece ses imzası farklı.

Dün Cloud 3 Wireless kullaaya başladım bütçrm yoksa kablolu olanı şu an 3.300TL. Satıcı Amazon. Alabiliyorsan 3 taksitle vade farksız al geç, mikrofonu aşırı iyi. Ses kalitesi güzel, oyunlarda yer kasma olayı çok iyi.
Cloud 2'yi önermem, sebebi artık çok eski ve ses kalitesi daha iyi diyen çoğu kişi Kingston Cloud 2'nin dizaynını değiştirip sonra da HP'ye satmasından öncesinden bahsediyor. Dsha kötü değil sadece ses imzası farklı.
2 kez cloud 2 satın aldım. Şuanda da cloud 2 var. İlk aldığımda ses kalitesi daha iyiydi dedim. Sonra dedim psikolojik sanırım. Ama anormallik olduğunun farkındayım. HP'ye satılmadan önce cennetti.

2 kez cloud 2 satın aldım. Şuanda da cloud 2 var. İlk aldığımda ses kalitesi daha iyiydi dedim. Sonra dedim psikolojik sanırım. Ama anormallik olduğunun farkındayım. HP'ye satılmadan önce cennetti.
Herkesin sandığının aksine değişiklerin Hp'ye satılmadan önce kingston tarafından yapıldığını okumuştum.

Cloud 2 kullanıyorum dip ses problemi yok. Ses kartının üzerinden 7.1'i açarsanız ve bilgisayarinizda açık bir ses yoksa hafif bir hışırtı duyabiliyorsunuz. 4 senedir kullanıyorum daha 1 kez 7.1 açmadım gerek de duymuyorum saçmalık gibi geliyor bana. AirPods Pro kullanıyorum onda da kapalı kullanıyorum. Kimisi sever kimisi sevmez bu olayı bana çok yapmacık geliyor. Cloud 2'nin ses kalitesi Cloud 3 de yok bilgin olsun burada arkadaşlar yazmışlar eski falan. Ürün hala satışı devam ediyor ve marka ürünün hala arkasında. Ürün tabiri caizse yaşayan bir efsane hala birçok profesyonel oyuncu kullanıyor ve sayıları gerçekten fazla. Cloud 3 Wireless kullanmış birisi olarak. Asla Cloud 2'nin verdiği maksimum ses, bass ve tizleri veremiyor bilgin olsun. Bu kulaklığın ses kalitesine yakın ve daha iyi olan 1 tane kulaklık var oda Cloud Alpha S. Arkadaşım vasıtasıyla deneme fırsatım oldu gerçekten ses kalitesi çok kaliteli ve dolgun. Cloud 2'den bir tık iyi diyebilirim. Mikrofon kalitesinden bahsediyor herkes tamam çok iyi bir mikrofonu yok ama yazilanlar kadar kötü değil ya eğer yayın falan yapmayacaksan. Discord TS3 için çok ideal.

Geri
Yukarı