HyperX Cloud 2 nasıldır?

Daha fazla  
Merhaba, yeni bir sistem dizmek istiyorum,

Screenshot_2023-11-25-01-24-36-509_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Kulaklık konusunda kafam karıştı, aklımda şu an HyperX Cloud II var 1800TL, ses kartı olması, kablosu ses kartınınki ile beraber 3 mt filan olması, kırmızı renk olması filan (odamda tema önemli kırmızı-siyah), tasarımı gibi gibi işte kulaklık hoşuma gidiyor genel olarak siz ne önerirsiniz kulaklık iyi mi yoksa aklınızda daha iyisi var mıdır? Dediğim gibi abidik gubidik renkleri olmasa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 2029601

Kulaklık konusunda kafam karıştı, aklımda şu an HyperX Cloud II var 1800TL, ses kartı olması, kablosu ses kartınınki ile beraber 3 mt filan olması, kırmızı renk olması filan (odamda tema önemli kırmızı-siyah), tasarımı gibi gibi işte kulaklık hoşuma gidiyor genel olarak siz ne önerirsiniz kulaklık iyi mi yoksa aklınızda daha iyisi var mıdır? Dediğim gibi abidik gubidik renkleri olmasa iyi olur.
Şahsen almam, zamanında kullandım. Memnun kalmadım.

Eki Görüntüle 2029601

Hocam HyperX yazılım konusunda zayıf daha bugün aldım bir de Wireless'te odadan çıkıp koridora gidince bağlantı gidiyor bunlar bayağı üzdü ben Alpha Wireless aldım G733 ile arasında kalmıştım ama öbür özellikleri mükemmel diyebilirim.

Cloud 2'de çok iyidir hafif güzel ses kasarkende mutlu eder ses kasmadaki performansının Alpha'dan daha iyi olduğunu söylüyorlar zaten.

Hocam HyperX yazılım konusunda zayıf daha bugün aldım bir de Wireless'te odadan çıkıp koridora gidince bağlantı gidiyor bunlar bayağı üzdü ben Alpha Wireless aldım G733 ile arasında kalmıştım ama öbür özellikleri mükemmel diyebilirim.

Cloud 2'de çok iyidir hafif güzel ses kasarkende mutlu eder ses kasmadaki performansının Alpha'dan daha iyi olduğunu söylüyorlar zaten.

Hafif😀

+Olarak ses kartın guzelse Alpha daha ıyı bır kulaklık.

Aktif kullanan birisi olarak PC ile ilk kullanımda güncellemesini kitapçığında belirttiği gibi yapman gerekiyor. Sonrasında dip ses ve cızırıtya elveda. Yazılım konusuna gelince evet bayağı geride ama önemli olan düzgün çalışıp çalışmadığı. 7.1'e alışkın biri değilsen muhtemelende alışamayacağın bir durum, açıkçası hoşuma gitmedi. Lakin ses kasma konusunda oldukça başarılı.

1 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Hiçbir sorunu yok. Kablosunun uzun olması benim işime geldi. Yatağa uzanarak da bir şeyler dinleyebiliyorum. Normalde bunun için ya telefondan dinlemem gerekir ya da kablosuz kulaklık gerekirdi. Bu açıdan 3 metre kablo benim avantajıma oldu.

Geri
Yukarı