Çözüldü HyperX Cloud 2 ses kartına asitli içecek döküldü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ineffablefishy

Hectopat
İyi günler 3 gün önce Cloud 2 kulaklığımın ses kartına az miktarda asitli içecek döküldü. 3 gün sonra mikrofonu çalışmamaya başladı. Sorunu kendi başıma çözebilir miyim? Ayrıca garantisi hala bitmedi ama faturasını atmıştım. Nasıl gönderebilirim?

Faturayı Online olarak isteyebiliyorsan iste öyle gönder garantiye, kendi başına uğraşmanı tavsiye etmem, kolayı döktüğün için büyük ihtimalle kullanıcı hatası derler ama yine de denemelisin.

Faturayı Online olarak isteyebiliyorsan iste öyle gönder garantiye, kendi başına uğraşmanı tavsiye etmem, kolayı döktüğün için büyük ihtimalle kullanıcı hatası derler yine de denemelisin.

Hocam babam elektrik ve elektronik mühendisliği mezunu. Üstte belirttiğim gibi bu konuda bir bilginiz varsa onun halledebileceğini düşünüyorum.

Arkadaşında dediği gibi önce garanti, sonra kendiniz deneyin ve ekstra bir şey daha var tabii düşük bir ihtimal ama mikrofonu tam taktığınıza emin misiniz yine de sormak istedim.

Geri
Yukarı