HyperX Cloud 2 vs Cloud Alpha

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun yanında müzik ve film gibi amaçlar için de kullanacağım. Benim için uzun sürede kafamı ağrıtmaması (Zaten 4 senedir yarım kilo ağırlığında bir kulaklık kullanıyorum bunu ikisi de başaramaz muhtemelen.), dışarı çok ses vermemesi gibi özellikler önemli. Aralarında aşırı bir fark yoksa başlıkta belirttiklerim haricinde bir kulaklık önerisi istemiyorum. Aktif olarak bir FPS oyunu oynamıyorum, oynadığım zamanlarda da zirveye oynayan bir oyuncu değilim. Dolayısıyla sadece ses kasmasının daha iyi olması en öne çıkan kriterim değil. Mantıklı olan sanırım Alpha'yı almam ancak yine de size sormak istedim, hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
Oyunun yanında müzik ve film gibi amaçlar için de kullanacağım. Benim için uzun sürede kafamı ağrıtmaması (zaten 4 senedir yarım kilo ağırlığında bir kulaklık kullanıyorum bunu ikisi de başaramaz muhtemelen.), dışarı çok ses vermemesi gibi özellikler önemli. Aralarında aşırı bir fark yoksa başlıkta belirttiklerim haricinde bir kulaklık önerisi istemiyorum. aktif olarak bir FPS oyunu oynamıyorum, oynadığım zamanlarda da zirveye oynayan bir oyuncu değilim. Dolayısıyla sadece ses kasmasının daha iyi olması en öne çıkan kriterim değil. Mantıklı olan sanırım Alpha'yı almam ancak yine de size sormak istedim, hangisini almalıyım?

7.1 kullanmayacaksanız Alpha daha mantıklı. Fakat anakartınız ne? Ses kartınız kötü ise tam performans vermeyebilir.

Geri
Yukarı