HyperX Cloud 3 2500 TL alınır mı?

Merhaba, HyperX Cloud 3 şu an Amazon'da 2.500 TL. Tavsiye eder misiniz alınır mı?
Yorumlarda Cloud2 daha iyi yazısı aklımıda karıştırdı.
Cloud3 veya Blackshark V2 SE arasında bir tercih yapın eğer C3 düşünüyorsanız. C3 FPS oyunlarında daha başarılı ama müzik kısmında oyun/müzik dengesi kısmında V2 SE daha iyi ve daha dengeli. C3'te basslar pek iyi değil.

HyperX Cloud Core veya Cloud 3 desem hangisi iyidir forumlara baktım Kingston önceden üretiyormuş o an iyiymiş diyorlar şimdi HP üretiyormuş​

Cloud3 veya Blackshark V2 SE arasında bir tercih yapın eğer C3 düşünüyorsanız. C3 FPS oyunlarında daha başarılı ama müzik kısmında oyun/müzik dengesi kısmında V2 SE daha iyi ve daha dengeli. C3'te basslar pek iyi değil.
Blackshark v2 den peki cloud 3 geçiş yapsak mantıklı olur mu? FPS oyunları için?

Olmaz. Bütçe artırılmalı, sadece FPS içinse bile önermem geçmenizi.
Anladım bende öyle düşünüyorum Sadece FPS için kullanıyorum harici hoparlörüm var müzik film için. FPS için önereceğiniz bir kulaklık var mı? Kullandığım kulaklıktan fark yaratacak?

Cloud 3 kesinlikle daha iyi ama kablolu kullanırsan. Kablosuzda tüm kulaklıkların kalitesi düşer.

Anladım bende öyle düşünüyorum sadece FPS için kullanıyorum harici hoparlörüm var müzik film için. FPS için önereceğiniz bir kulaklık var mı? Kullandığım kulaklıktan fark yaratacak?

O fiyata ancak IEM alırsan bariz fark görürsün.

Cloud 3 kesinlikle daha iyi ama kablolu kullanırsan. Kablosuzda tüm kulaklıkların kalitesi düşer.

O fiyata ancak IEM alırsan bariz fark görürsün.
IEM olayını konusmustuk hocam diğer konuda. Fakat rahat edebileceğimi düşünmüyorum aslında geçmek istiyorum. Blackshark v2 tutarım mikrofon için çift kullanırım. Yada direkt bunu satıp cloud 3 geçmek istiyorum. Benim tüm ekipmanlarım hepsi kablolu. Bilerek kablosuz almıyorum performans kaybı olmasın diye.

Geri
Yukarı