HyperX Cloud 3 alınır mı?

KayraSpectre

Femtopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 3 (kablolu) almayı almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Birkaç yoruma baktım ses seviyesinin az olduğunu ve boğuk ses geldiğini söylemişler. Önermeyen kişiler de vardı, kafam çok karıştı. Alınır mı? Yoksa Cloud 2'ye mi yönelmeliyim?

Cloud 2 ile 3 arasında pek fark yok zaten.

HyperX Cloud 3 (kablolu) almayı almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Birkaç yoruma baktım ses seviyesinin az olduğunu ve boğuk ses geldiğini söylemişler. Önermeyen kişiler de vardı, kafam çok karıştı. Alınır mı? Yoksa Cloud 2'ye mi yönelmeliyim?
Tam olarak ne için kullanacaksın? Razer Blackshark V2SE yönelebilirsin.

Cloud 3 kablolu FPS oyunları için bir numara denilebilir,
Eğer oyun oynuyorsanız şu üçluden çıkmayın;
G pro X
Cloud 3
HS 80

oyun, müzik, video izlemek için

Cloud 3 alınır mı sizce? Ses seviyesi az ve boğuk ses çıkarması gibi yorumlar okumuştum.
Okadar yüksek DB seviyesine sahip bir kulaklığın az ses çıkarması imkansız, belki eline geçen ürünler kusurludur. Boğuk ses muhabbeti genellikle 7.1 ve yanlış EQ ayarıyla meydana gelen bişey

O kadar yüksek dB seviyesine sahip bir kulaklığın az ses çıkarması imkansız, belki eline geçen ürünler kusurludur. Boğuk ses muhabbeti genellikle 7.1 ve yanlış EQ ayarıyla meydana gelen bir şey

İlk okuduğum zaman bende kusurludur diye düşündüm birkaç kişinin aynı şeyleri yazdığını gördüğüm zaman galiba kulaklığın ses seviyesi çok yüksek olmadığını anladım ya da onu diyen kişiler yüksek sese alışmış olduğundan dolayı da demiş olabilirler. Cloud 2 ile 3 arasında çok fark var mıdır fark yoksa Cloud 2 almak mantıklı mı sizce?

İlk okuduğum zaman bende kusurludur diye düşündüm birkaç kişinin aynı şeyleri yazdığını gördüğüm zaman galiba kulaklığın ses seviyesi çok yüksek olmadığını anladım ya da onu diyen kişiler yüksek sese alışmış olduğundan dolayı da demiş olabilirler. Cloud 2 ile 3 arasında çok fark var mıdır fark yoksa Cloud 2 almak mantıklı mı sizce?
Ben olsam almazdım aşırı eski kulaklık Cloud 2 . Cloud 3 ses kasma konusunda daha iyi , ama bassları güçsüz. Sana attığım 2 alternatifi de bir gozden geçir derim

Geri
Yukarı