HyperX Cloud 3 vs Razer BlackShark V2

Şu an James Donkey 712 kullanıyorum ve bunda bile gayet iyi ses kasılıyor fark ne kadar olur değişince?
James Donkey 712 ve Hyperx Cloud 2 kullandım onların arasında dahi dağlar kadar fark vardı.
712 kötü bir kulaklık sayılmaz ama oyun konusunda çok başarılı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibinden özür dileyerek bende araya ilişebilir miyim? Hazır konusu açılmışken tekrardan konu açmayayım diye.

Kablosuz (dongle şart, dongle + BT olursa tadından yenmez)
Hem müzik konusunda iyi hem de oyun konusunda dengeli bir şey arıyorum.
Bütçe olarak 3000 fakat kayda değer özellikleri olursa 4'e kadar çıkabilirim.

James Donkey 712 ve HyperX Cloud 2 kullandım onların arasında dahi dağlar kadar fark vardı.

İkisini de inceleyebilirsin hocam.

İkisini de inceleyebilirsin hocam.
Rog modelinin detaylarına daha önce bakmamıştım aslında telefonada dongle ile bağlanabilmesi, mikrofonun çıkartılabilir olması fakat üzerinde bir tanede gömülü mikrofon olması çok iyiymiş. Teşekkürler hocam.
Birde Razer Barracuda veya Barracuda X modeli radarımda, sizce aradaki farkı vermeye, bütçeyi zorlamaya değer mi?

Ben BlackShark V2 kullanıyorum uzun zamandır. Pamuk gibi kulaklık aşırı rahat, terleme yapmıyor, basslar da iyi. Tavsiye ederim.

ROG modelinin detaylarına daha önce bakmamıştım aslında telefona da dongle ile bağlanabilmesi, mikrofonun çıkartılabilir olması fakat üzerinde bir tanede gömülü mikrofon olması çok iyiymiş. Teşekkürler hocam.
Bir de Razer Barracuda veya Barracuda X modeli radarımda, sizce aradaki farkı vermeye, bütçeyi zorlamaya değer mi?

Hocam aslinda bunlarin arasinda Barracuda yazacaktım ama fiyatından dolayı yazmadım Barracuda X de iyi, almak istediğim bir kulaklıktı nasip olmadı Barracuda alacaksan 21 model alma 22 model olanı al. Şahsen o kadar fiyat farkı vermeye değmez. Ayrıca X de harici Mic var takılıp çıkabilen, normalinde gömülü Mic var. Barracuda X almanı öneririm.

Hocam aslinda bunlarin arasinda Barracuda yazacaktım ama fiyatından dolayı yazmadım Barracuda X de iyi, almak istediğim bir kulaklıktı nasip olmadı Barracuda alacaksan 21 model alma 22 model olanı al. Şahsen o kadar fiyat farkı vermeye değmez. Ayrıca X de harici Mic var takılıp çıkabilen, normalinde gömülü Mic var. Barracuda X almanı öneririm.
X modelinde 21 modelde BT yokmuş zaten. 22de var. Tam bir şey bulamadım belki bilginiz vardır 22 olan X modelinde Asus Rog kulaklıktaki gibi çıkan mikrofonun haricinde gömülü mikrofon var mıdır?

Konu sahibinden özür dileyerek bende araya ilişebilir miyim? Hazır konusu açılmışken tekrardan konu açmayayım diye.

James Donkey 712 ve HyperX Cloud 2 kullandım onların arasında dahi dağlar kadar fark vardı.

Logitech Pro X kablolu öneririm müziklerde efsane oyunlarda ses kasarken bayağı iyi.

Benim yakın arkadaşımda Razer BlackShark V2 varmış şiddetle öneririm dedi. Bende o yüzden onu alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı