HyperX Cloud Core DTS alınır mı?

Bende bayağı araştırdım hem kampanya hem bakiye var, 1230 TL geliyor ama bazıları bu kulaklığı önermiyordu Amazon'dan iyi bir kulaklık bulabilsem 1200-1300 TL ye.

Bende bayağı araştırdım hem kampanya hem bakiye var, 1230 TL geliyor ama bazıları bu kulaklığı önermiyordu Amazon'dan iyi bir kulaklık bulabilsem 1200-1300 TL ye.
Bu bütçelerde başka marka ürünü var mı? Gamepower gibi saçma sapan markalara 1000 TL vermek yerine kronik bir sorunu yoksa bu modeli almak daha mantıklı. 1230 TL'ye getiren kuponum olsa ben düşünmeden alırdım.

Bu bütçelerde başka marka ürünü var mı? Gamepower gibi saçma sapan markalara 1000 TL vermek vs. yerine orta hali kronik bir sorunu yoksa bu modeli almak daha mantıklı.

Gamenote H2002D H2002p öneriyorlar 1000TL civarına. Bu 3Ü arasında bilmiyorum hangisi daha iyidir.

1600 TL civarlarında oyun ve müzik için alternatifler nelerdir? Bu kulaklığı gördüm ve kullanan varsa nasıldır, önerir misiniz yorumlarınızı bekliyorum. Arctis 3'üm 5 yıllık kullanım sonrası rahmetine kavuştu.

Şu kampanya için uygun musunuz bir bakın. Ben uygunmuşum Nays'ın 10% geri ödemesiyle birlikte yedekte dursun diye 1240 TL'ye aldım. Gamenote dan falan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı