Havit fuxi H3 alınır mı?

Bence bu bütçede kablosuz kulaklık almayın performans olarak üzebilir. Cloud Flight iyi bir kulaklık fakat PS5 modeli nasıldır bilmiyorum. İlla kablosuz alıcam diyorsanız da Aliexpress'den Vxe V1 alın 1500TL civarına çünkü 3K'ya alacağınız modeller arasında pek bir fark olmayacak.

Bence bu bütçede kablosuz kulaklık almayın performans olarak üzebilir. Cloud Flight iyi bir kulaklık fakat PS5 modeli nasıldır bilmiyorum. İlla kablosuz alacağım diyorsanız da AliExpress'den VXE V1 alın 1500TL civarına çünkü 3K'ya alacağınız modeller arasında pek bir fark olmayacak.

Hocam bahsettiğiniz model Bluetooth ile bağlantı sağlıyor ve kalite olarak bence söylediğinizin aksine bahsettiğim modellere benzer bir performans sergilemesi zor gibi. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.

Cloud Flight modelini bilmiyorum ama Corsair Void Elite kırılma ve dip ses sorunlu. G435 de bakabilirsin Wireless sartsa.

G435 modelini de gördüm fakat Void Elite için daha iyi demişlerdi. Kırılma olarak bahsettiğiniz nedir? Dip ses sorununu her illa ki yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Hocam bahsettiğiniz model Bluetooth ile bağlantı sağlıyor ve kalite olarak bence söylediğinizin aksine bahsettiğim modellere benzer bir performans sergilemesi zor gibi. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.

G435 modelini de gördüm fakat Void Elite için daha iyi demişlerdi. Kırılma olarak bahsettiğiniz nedir? Dip ses sorununu her illa ki yaşar mıyım?
Kırılma sorunu olarak bahsettiğim kulaklığı çıkarıp takarken kulaklığın ortadan yarılması. Dip ses için çözümü var diyenler vardı. Nasıl çözülür bilmem ama.

Kırılma sorunu olarak bahsettiğim kulaklığı çıkarıp takarken kulaklığın ortadan yarılması. Dip ses için çözümü var diyenler vardı. Nasıl çözülür bilmem ama.

Vallahi hocam dip ses ile ilgili hemen hemen herkes aynı şeyi söylüyor. Kırılma olayını da ilk defa sizden duydum ürün hakkında bu tarz olumsuz yorumlar var. Sizin ayrıyeten önerdiğinizden farklı bir model öneriniz olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı