HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000
Vallahi ben çok kulaklık değiştirdim hiçbiri beni tam memnun etmedi konunun başında bahsettiğin kulakların 3 tanesini kullandım Discord üzerinde sorduğumda mikrofonu Rampage'dan farkı yok falan diyorlardı biz o zaman niye 4 5 bin lira veriyoruz bu kulaklıklara anlamış değilim.

1. kalite.
2.uzun ömürlü olması.
3.garantili ve marka güvencesi olması.
4. ergonomisi gibi sebeplerle gidiyor. Yoks bende 3 4 bin TL vermek istemem ama almışken kaliteli ve uzun ömürlü almak istiyor insan.

Vallahi ben çok kulaklık değiştirdim hiçbiri beni tam memnun etmedi konunun başında bahsettiğin kulakların 3 tanesini kullandım Discord üzerinde sorduğumda mikrofonu Rampage'dan farkı yok falan diyorlardı biz o zaman niye 4 5 bin lira veriyoruz bu kulaklıklara anlamış değilim.

Logitech Pro X performansının hakkını veren bir ürün başarlarda az bir ağrı yapabilir biraz uzun zaman sonra kulak kolay kolay ağrımıyor. Ama amacınız ses kasmaksa kulak içi bana göre 1 adım daha önde. Logitech Pro xin yazılımı kötü olduğu için ben onsuz kullanıyorum. Yazılım olmadan mikrofon çalışıyorsa çok daha iyi olur.

Bizde 15 ocakta Horsair HS80 USB almayı planlıyoruz lakin yinede kullanıcı deneyimi istiyorum, yazan 2-3 kişi oldu ama daha fazla lazım gibi hissediyorum.
Vazgeçtik, çünkü kablosu örgü değilmiş. Ya Cloud 3 yada Logitech G Pro X. Başka C3 ve G Pro X kullanmış yada kullanan birileri varsa yazabilirler mi deneyimlerini? Ayrıca C3'ün 7.1'i iyi değil demişler yani düzgün çalışmıyormuş doğru mu? Eğer öyleyse HyperX Cloud Alpha S alınır mı yoksa G Pro X mi alınmalı?

Çok kafam karıştı bu hafta içi almayı planlıyorum ama bilemedim. Diyorum arada eğlence amaçlı yayın da açarım o zamanda hepsinin mikrofonu üzmecik seviyede.

Çok kafam karıştı bu hafta içi almayı planlıyorum ama bilemedim. Diyorum arada eğlence amaçlı yayın da açarım o zamanda hepsinin mikrofonu üzmecik seviyede.

Ama canlı yayın falan açarsam ileride para biriktirir isem Fifine'nın mikrofonun sesi gayet iyi ondan alabilirim. Kaliteli kullanışlı ve uzun ömürlü olması daha iyi olur.

Son düzenleme:
Vazgeçtik, çünkü kablosu örgü değilmiş. Ya Cloud 3 ya da Logitech G PRO X. Başka C3 ve G PRO X kullanmış ya da kullanan birileri varsa yazabilirler mi deneyimlerini? Ayrıca C3'ün 7.1'i iyi değil demişler yani düzgün çalışmıyormuş doğru mu? Eğer öyleyse HyperX Cloud Alpha S alınır mı? Yoksa G PRO X mi alınmalı?

G PRO X kulak üstü sınıfında en iyisi bana göre, sesler net ve berrak ama dediğim gibi yazılımı berbat sebebi ses kalitesini etkiliyor.

G PRO X kulak üstü sınıfında en iyisi bana göre, sesler net ve berrak ama dediğim gibi yazılımı berbat sebebi ses kalitesini etkiliyor.
Yayıncı 2 profili uygun gibi.

Vazgeçtik, çünkü kablosu örgü değilmiş. Ya Cloud 3 yada Logitech G Pro X. Başka C3 ve G Pro X kullanmış yada kullanan birileri varsa yazabilirler mi deneyimlerini? Ayrıca C3'ün 7.1'i iyi değil demişler yani düzgün çalışmıyormuş doğru mu? Eğer öyleyse HyperX Cloud Alpha S alınır mı yoksa G Pro X mi alınmalı?
Kararımı verdim gibi, %95 ihtimalle G Pro X'i 9 gün sonra alıyoruz.

Yayıncı 2 profili uygun gibi.

Kararımı verdim gibi, %95 ihtimalle G PRO X'i 9 gün sonra alıyoruz.

Profiller bir tarafa kalsın kulaklığın kendi orijinal sesi bambaşka seviyede sesler çok daha detaylı yazılımdan, yazılım kısıtlıyor resmen, alacağın ses kulaklığın sesinden ziyade yazılımın içindeki ses çeşidi oluyor :) bahsettiğim şeyleri yaparsan aradaki farkı çok etkili şekilde görürsün.

Profiller bir tarafa kalsın kulaklığın kendi orijinal sesi bambaşka seviyede sesler çok daha detaylı yazılımdan, yazılım kısıtlıyor resmen, alacağın ses kulaklığın sesinden ziyade yazılımın içindeki ses çeşidi oluyor :) bahsettiğim şeyleri yaparsan aradaki farkı çok etkili şekilde görürsün.
Peki alırsam üzer mi? Nasıl kullanmalıyım? Ayarları değiştirmeli miyim? Yoksa stok mu kullanmalıyım? Mikrofonu stokta az pürüzlü gibi geliyordu bu yüzden Yayıncı 2 profili iyi gibi gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı