HyperX Cloud Stinger Core 303 TL

Dikkat çektiğiniz için teşekkürler. Bağlantı şekli Kulaklık - 3,5 mm fiş (4 kutuplu) gözüküyor ama dediğiniz gibi konsol uyumlu olduğu yazıyor. PC'de kullanılamaz mı acaba? PC belirtmediklerine göre kullanılmama ihtimali var. Buna dikkat etmek lazım.
Bende PC versiyonu var ve içinden dönüştürücü çıkıyor ama bu PS versiyonu olduğu için çıkmaz muhtemelen. Dönüştürücüyle PC için de kullanılabilir diye biliyorum, yanılmıyorsam tek farkı dönüştürücü çıkmaması. PC versiyonu şu an 400₺ civarı.

Merhaba, bu ürünü kullandım. PC için dönüştürücüye filan ihtiyacınız yok. 3.5 mm girişi olan her cihazda kullanabiliyorsunuz. Ama ben tavsiye etmiyorum, çünkü kulaklık pedleri aşırı sert ve kafada ağrı yapıyor.

Şöyle bir dönüştücü lazım hocam PC için. Her PC' ye uymayabilir kulaklıktaki jak.
Öyleyse tercih edilebilir çünkü o dönüştürücü çok pahalı değil. Bu açıdan bir avantaj olabilir ama emin olmadan almamak lazım :)

Bende Cloud Silver var ve onda da bu dönüştürücü geliyor. Tek farkı kablosu daha uzun.

Ürünün yorumunda şöyle yazmışlar.

PS4/PS4 Pro ürünü olduğu için kutudan Y kablo çıkmıyor. Kingston siyah rengi PC için hazırlamış ve bu yüzden sadece ondan Y kablo çıkıyor.
- Ürün Sadece 3.5mm sokete sahip ve bütün 3.5mm cihazlarla çalışabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı