HyperX Cloud vs HyperX Cloud 2

series992

Hectopat
HyperX Cloud ile HyperX Cloud 2'nin ses kalitesi aynı mıdır aralarındaki tek fark 7.1 özelliğinin bulunması mıdır ? Ses kalitesi olarak. Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud II'de 7.1 ses kartı vardır. Onun dışında ses kaliteleri aynı. Cloud Alpha ise HyperX'şn yeni ürünü ve ses kalitesi açısından daha iyi.

Arkadaşlar öncelikle yeni üye olduğum için bir hatam, kusurum olursa kusura bakmayın ve ayrıca konuyu hortlatmak gibi olmasın ama benim gibi denk gelen arkadaşlara bilgi olması amacıyla yazıyorum 5 gün önce alıp 2 gün sonra iade ettiğim bi kulaklık cloud 2 serisi satan arkadaşın önerisi üzerine aldım 7.1 sanal oyunlarda kesinlikle sizi memnun etmeyecektir çünkü sesler soldan geliyorsa sağdan alıyorsunuz ayak seslerini kesinlikle anlayamıyorsunuz kapatınca herşey normal ama 700 tl gibi bir fiyata satılan bu ürünün böylesi sorunları olması beni çok şaşırttı ve logitech g231 kulaklığıma geri döndüm onuda değiştirmek istememin sebebi fps oyunlarında ses kasmak çok zordu ve sesler boğuk ve içten geliyordu onuda realteğin programı üzerinden hoperlör yapılandırmasının yanındaki ses efekti kısmında bulunan gürültü dengelemeyi açarak çözdüm buda küçük bi not olarak kalsın herneyse konumuza dönecek olursak cloud 2 kulaklık deneyimlerimle söylüyorum oyun için istiyorsanız almayın derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı