HyperX Cloud vs. HyperX Cloud Alpha

Bütçe
950

Anıl Arış

Centipat
HyperX serisi kulaklıklarından birini almak istiyorum. En son HyperX konusu 2018'de açılmış. Bu süre zarfında uzun süredir bu model kulaklık kullananlar hangi modeli tavsiye edersiniz? Çoğunlukla HyperX Cloud ve Cloud Alpha tercih ediliyor gibi yorumlarda.

Bir baktım kulaklık fiyatları uçmuş. Şahsen Cloud Alpha kullanıyorum, memnun musun diye sorarsan; Laptopta kullanıyorum, çok iyi anakartlı olan bilgisayarlardada kullandım ve Cloud 2'de kullandım. Avantajları; pedleri çok rahat, eğer iyi bir anakartınız varsa veya hyperx 7.1 ses kartı alabilirseniz çok iyi ses kasarsınız (bunun yerin Alpha S tercih edin). Dezavantajları; anakartınız kötüyse asla almayın Cloud 2 öneririm.
Size tavsiyem black friday'i bekleyip SteelSeries Arctis 7, Hyperx Cloud Alpha S gibi kulakları alman, black friday'de güzel indirimler olur takip etmeni tavsiye ederim.

Kötü bir ekran kartım var, bayadır aklımda olan yakın zamanda iyi bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. dediğin gibi black friday indirimlerine de pek birşey kalmadı o zamana kadar da bilgisayarı toplamış olurum umarım. Direkt Alpha S'i yada Cloud 2 en kötü Cloud Alpha'yı almak daha mantıklı olucak gibi, teşekkür ederim yorumların için.

2 Seneye yakın HyperX Cloud kullanıyorum tavsiye ediyorum sorunuz varsa cevaplarım.

2-3 konu başlığında Cloud Alpha'nın Cloud 2'ye nazaran daha iyi olduğu söyleniyor. Anakart kart iyiyse Cloud Alpha kötü ise Cloud 2 tavsiye ediyorlar. Ürün kalitesini ise beğenenler ve beğenmeyenler olmuş kafada durmuyor, sıkıyor, süngerler bir süre sonra ağrıtıyor. Kullandığın modelin +- yönleri varsa okumak isterim.

Geri
Yukarı