HyperX PulseFire Gaming mouse almaya değer mi?

Bütçe
500

Raum19

Centipat
Daha fazla  
HyperX PulseFire Core Gaming mouse 400TL'ye alınır mı? Şu an mevcut kullandığım fare HP Pavilion Gaming 200 yükseltmeye değer mi genellikle CS2 Valorant gibi oyunlarda sanki yeni fare alma ihtiyacı duyuyormuş gibi hissediyorum. Önerilerinize açığım 2.el olur.

HyperX PulseFire Core Gaming mouse 400TL'ye alınır mı? Şu an mevcut kullandığım fare HP Pavilion Gaming 200 yükseltmeye değer mi genellikle CS2 Valorant gibi oyunlarda sanki yeni fare alma ihtiyacı duyuyormuş gibi hissediyorum. Önerilerinize açığım 2.el olur.
Core modeli alınmaz, onun yerine Haste modeli bakılabilir. Bütçe sınırlıysa Steelseries Prime alabilirsiniz.

kanka üstüne biraz para koy asus veya başka tanınan markalardan al HyperX PulseFire Gaming mouse rekabetçi oyunlar oynuyosan iyi olmaya bilir ama bütçen yetersizse al

Kanka üstüne biraz para koy asus veya başka tanınan markalardan al. HyperX PulseFire Gaming mouse rekabetçi oyunlar oynuyosan iyi olmayabilir ama bütçen yetersizse al.
Bilinmeyen marka mıymış HyperX? E spor sektöründe en çok bilinen markalardan biri. :D

Konu sahibi için;
Bütçe Pulsefire Haste'e çıkmıyorsa, SS Prime daha tercih edilebilir ürün.

Nedenki HyperX PulseFire kötümü FPS oyunlarında?
Yok, değil. Arkadaş ne dediğini bilmiyor.

Bilinmeyen marka mıymış HyperX? E-spor sektöründe en çok bilinen markalardan biri. :D

Konu sahibi için;
Bütçe PulseFire Haste'e çıkmıyorsa, SS Prime daha tercih edilebilir ürün.

Yok, değil. Arkadaş ne dediğini bilmiyor.

Yani HyperX PulseFire yerine SS Prime daha mantıklı diyorsunuz.

Geri
Yukarı