HyperX QuadCast cızırtı ve dip ses problemi

muhammed sergen

Centipat
Daha fazla  
Evet başlıkta yazdığı gibi QuadCast satın aldım başlıkta yazdığım sorunlar görüldü. Düzeltemiyorum da, RTX Voice NVIDIA Broadcast gibi yazılımlar dahil kullandım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Mic kısmından clearcast AI noise cancellation ve noise gate ayarlarını açıp test eder misiniz? Varsayılan mikrofon SteelSeries Sonar olsun.

Bir de mümkünse buraya ses testi atar mısınız? Anormal bir durum varsa iade etmenizi öneririm.

Evet başlıkta yazdığı gibi QuadCast satın aldım başlıkta yazdığım sorunlar görüldü. Düzeltemiyorum da, RTX Voice NVIDIA Broadcast gibi yazılımlar dahil kullandım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ses gücünü 100'de 100 olarak kullanma 80'e çek ve gain miktarını kısıp dene.

RPM senin dediklerini yaptım eskisinden daha iyi arka sesler gelmiyor şu anlık
Yarın akşama kadar bakacağım bir sıkıntı yoksa iade etmiyeceğim.

Mic kısmından clearcast AI noise cancellation ve noise gate ayarlarını açıp test eder misiniz? Varsayılan mikrofon SteelSeries Sonar olsun.

Bir de mümkünse buraya ses testi atar mısınız? Anormal bir durum varsa iade etmenizi öneririm.

Nasıl mikrofon testi atacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:
Pekala yükleyeceğim bu arada Discord'daki arkadaşlarım sesimin kısık olduğunu söylüyorlar.

Test videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Pekala yükleyeceğim bu arada Discord'daki arkadaşlarım sesimin kısık olduğunu söylüyorlar.

Test videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesin normal discord'un krisp veya sonar'ın AI noise cancelation'ı açmazsan öyle arkadan ses çeker çünkü bu mikrofonlar baya güçlü mikrofonlar.

Bende quadcast kullanıyorum benim de aynı. Önemli olan Dc'de veya oyunda klavye gürültüsü gibi gürültüleri arkadaşlarına vermiyorsa ok.

1715697631311.png

Mesela bende sonar AI açık değil çünkü OBS kaydı için orada farklı pluginler kullanıyorum. Discord için sadece Krisp açmam yeterli oluyor.

1715697712880.png

Bende arka plan ses bastırma standarttaydı yeni farkettim onu da krisp olarak değiştirebilirsin.

Sallıyorum ki yayın açacağım bu sesler gerçekten rahatsız edici olur ama.
Zaten yayın açacak adamlar OBS'de plugin veya sonar tarzı AI noice cancelation kullanıyolar.

1715697821012.png

Mesela bunlar benim kullandığım ses eklentileri mesela.

Hiçbir alacağın mikrofondan incelemelerdeki gibi out of the box tertemiz bi ses yakalayamazsın.

Geri
Yukarı