I20 1.4 MPI 100 HP Nasıl? 2022 Sıfır

Teşekkür ederim. Sizin önerdiğiniz 2. el otomobiller var mı?

550.000 TL Bütçemiz var.

Skoda Fabia, Seat Ibiza, VW Polo gibi araçları bütçenizle sıfıra yakın satın alabilirsiniz.
Sedan olsun isterseniz 1.3 Tce Megane çok rahat bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Araba çok hantal kesinlikle alınmaz ayrıca çokta yakıyor. 1.4 MPI komple rezalet bir motor. Hiçbir şekilde geliştirilmemiş kaç yıldır küçücük ekleme yapıp 0 arabalarda sunuyorlar. 550.000 TL'ye 1.3 TCe Megane Touch, Focus veya benzinli Golf öneririm. Golf alternatifi Leon'da olabilir.
1.4MPI motorlarda Turbo mevcut ancak hacim ve Turbo oranları bence orantısız. Bu sebepten ötürü rakiplerinden daha fazla yakıyor. Yakıt performans oranına baktığım zaman Polo ve Fabia gözümde bir tık daha önde.

Polo ve Fabia DSG konusunda sorun çıkarmıyor.
1.4 MPI motorlarında turbo olduğuna emin misiniz? Çoğu yerde atmosferik yazıyor dershaneden bir arkadaşımda da vardı oda atmosferik diyordu.

Temiz Megane 1.3 Tce Touch 26.000 KM aracı 570.000 TL. İkinci el almak çok zorlaştı. Başlığa boya, değişen, tramer vs yok diyorlar açıklamaya da şu parça boyalı/değişen tramer kaydı şu kadar diye yazıyorlar. Bir de otomobil sitelerinin verdiği fiyat listesine bakıyorum bir de Sahibinden, Arabam.com gibi sitelere bakıyorum. Utanmasalar sıfır araba fiyatına 30.000 KM araba satacaklar.

Dacia Duster Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4x2 2022 Sıfır 550.000 TL. Aklimda şu an bu da var. Ama EDC şanzıman iyi mi veya Duster kronik sorunları var mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Sizin önerdiğiniz 2. el otomobiller var mı?

550.000 TL bütçemiz var.

Nissan pulsar, bakın derim.

Artıları;

Sınıfının en geniş iç hacmi.

Üzmeyen performansı.

Passat kadar dingil mesafesi.

Eksileri;

Günümüze göre biraz geri kalmış teknoloji fakat ülkemizde fazla görülmediği için bizim için geri kalmış olmuyor.

Cvt şanzımanından dolayı yakıt performansı çok iyi ama hızlanmada bir tık üzebilir.

Neredeyse ülkemizde yok denecek kadar az, satarken zorluk çekersiniz.

Bir de mavisini almayın derim çok masraflı sadece boya için 60.000 lira para ödendi.

Özetle ; i30 ve Golflerle herşeyi ele alırsak tartışılacak bir japon aracı, tarihi kuvvetlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı