i3-10100F sistemde Valorant 40 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

a1rNd

Decapat
Daha fazla  
RAM
8GB DDR4 3200MHz Kingston Marka
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 710
Anakart
ASUS H410M H
İşlemci
İntel İ3 10100F
i3 10100F (3.60 GHz oyun esnasında falan 4 civarı gibi çalışıyor) işlemcim var. 8 GB RAM'im var ancak FPS'im 1920x1080'de 40-60 arası geziyor. RAM'i 16 GB'a çıkartırsam ne kadar bir artış görebilirim? Sorum açıkçası RAM'dan kaynaklı mı düşüş?

Hocam hangi akılla o karta o işlemciyi aldınız? Valorant ekran kartı oyunu diye biliyorum. Ekran kartını yükseltmeniz lazım.

Hocam hangi akılla o karta o işlemciyi aldınız? Valorant ekran kartı oyunu diye biliyorum. Ekran kartını yükseltmeniz lazım.

@kino hocam nasıl böyle bir şey söylemiş diye şaşırdım bir an. Meğer profil fotoğrafı aynıymış sadece.
Valorant işlemci oyunudur. GT 710 düşük bir kart evet ama yine de 40-50 FPS düşük. Daha yüksek olması gerekiyor internette baktığım testlere göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı değil diye biliyorum hocam zaten bi pc şuan benim ekran kartı yüzünden bir de ram mecburen maddi durumdan dolayı hazır almıştık 7k ya

@a1rNd hocam, çözünürlüğü 720p yapıp kaç FPS aldığınızı söyler misiniz?

@kino hocam nasıl böyle bir şey söylemiş diye şaşırdım bir an. Meğer profil fotoğrafı aynıymış sadece.
Valorant işlemci oyunudur. GT 710 düşük bir kart evet ama yine de 40-50 FPS düşük. Daha yüksek olması gerekiyor internette baktığım testlere göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1609685088887.png
    1609685088887.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı