i3 12100F sistem nasıl?

PSU Patlayacak demiyoruz. Kalitesiz diyoruz. Sisteme zarar vermekten daha çok sistemin performansını düşürür.

Örnek şuan bulamam hocam müsait değilim arkadaşlar atacaktır zaten.
Kanka bilgisayarcı sayılırım, PSU'nun sistemin performansını düşürme gibi bi olay sadece watt yetersiz gelirse olur. Kalitesiyle bi alakası yoktur ki zaten rampage en kalitelisi değildir fakat merdiven altı da değildir.

Bu işlerden anlamadığın belli böyle dandik firmaları savunma ok? Sonuçta bir sisteme 20 k veriyorsun ve kimse bir elektrik kesintisinde sisteminin GG olmasını istemez.
Tıpkısının aynısı PSU var. 50 kere elektrik gitmiştir. Öyle bişey olmadı, olması da mümkün değil zaten. Ayrıca savunan ben değilim, ön yargılı olan sizsiniz.

Kanka bilgisayarcı sayılırım, PSU'nun sistemin performansını düşürme gibi bir olay sadece watt yetersiz gelirse olur. Kalitesiyle bir alakası yoktur ki zaten Rampage en kalitelisi değildir fakat merdiven altı da değildir.

Şu anda kendini bilgisayarcı olarak sayıyorsun ama hayatında hiç kaliteli bir PSU görmediğin belli içlerindeki koruma devrelerinden sertifikalarna kadar önemli şeyler bunlar.

Kanka bilgisayarcı sayılırım, PSU'nun sistemin performansını düşürme gibi bir olay sadece watt yetersiz gelirse olur. Kalitesiyle bir alakası yoktur ki zaten Rampage en kalitelisi değildir fakat merdiven altı da değildir.

Tıpkısının aynısı PSU var. 50 kere elektrik gitmiştir. Öyle bir şey olmadı, olması da mümkün değil zaten. Ayrıca savunan ben değilim, ön yargılı olan sizsiniz.

Ön yargılı olan benim? Tamam takın 50 klık sistemlere 400 TL'lik PSU bombayı izleyin sonra da sistemim bozuldu diye ağlayın? Elektrik mühendisi arkadaşlarım oldu hatta bende yeterli bilgiye sahibim gelmişsin burada 50 kere gitti bir şey olmadı diyorsun PSU'yu sadece takmayı biliyorsun galiba?

Şu anda kendini bilgisayarcı olarak sayıyorsun ama hayatında hiç kaliteli bir PSU görmediğin belli içlerindeki koruma devrelerinden sertifikalarna kadar önemli şeyler bunlar.
O tür koruma devresi olmasa satışına izin verilmez, hatta psu çalışmaz bile. Rampage de koruma devresi olmadığını kim söyledi. Ben kaliteli demiyorum, alınmıycak kadar kalitesiz değil diyorum

Tıpkısının aynısı PSU var. 50 kere elektrik gitmiştir. Öyle bir şey olmadı, olması da mümkün değil zaten. Ayrıca savunan ben değilim, ön yargılı olan sizsiniz.
Ör yargılı olduğumuzdan değil. Rampage ürünlerinin kalitesini bildiğimizden almayın diyoruz. Herifler daha klavye, fareyi düzgün yapamıyor. PSU tüm sisteme gücü veren eleman, neden güvenelim?

Çalışıyor olması onu kaliteli yapmaz.

O tür koruma devresi olmasa satışına izin verilmez, hatta PSU çalışmaz bile. Rampage de koruma devresi olmadığını kim söyledi. Ben kaliteli demiyorum, alınmayacak kadar kalitesiz değil diyorum

Koruma devresi dediğin varistör mü güzelmiş 🤣

Ön yargılı olan benim? Tamam takın 50 klık sistemlere 400 TL'lik PSU bombayı izleyin sonra da sistemim bozuldu diye ağlayın? Elektrik mühendisi arkadaşlarım oldu hatta bende yeterli bilgiye sahibim gelmişsin burada 50 kere gitti bir şey olmadı diyorsun PSU'yu sadece takmayı biliyorsun galiba?
400 TL? Arkadaşın sistemindeki PSU 2000 TL ama siz bilirsiniz.

Hep Çin malı PSU'ları açardım eskiden sadece içlerinde varistör var buna emin olabilirsin o merdiven altı firmayı savunma bence.

400 TL? Arkadaşın sistemindeki PSU 2000 TL ama siz bilirsiniz.

Fiyatı kötü olduğunu değiştirmez öyle bir PSU'ya 2K verenin aklını sorgularım?

Hep Çin malı PSU'ları açardım eskiden sadece içlerinde varistör var buna emin olabilirsin o merdiven altı firmayı savunma bence.

Kendiniz bilirsiniz. Ama bu tür ön yargılar size gereksiz para harcatır. İçiniz rahat olur o kadar. Değiceğini düşünüyosanız daha kaliteli markalarınıza 1000-1500 TL daha fazla bayılabilriniz

Eğer değiştirme şansı varsa Thermaltake 650W psu ile değiştirebilir. Ama hazır sistem olduğu için öyle bi şansı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı