i3 13100F ve RTX 4060 kaç sene götürür?

Hocam kötülüyorlar ya görüntüyü bozuyor çamur gibi yapıyor diyorlar bu forumda değil.

Yaptığı yerler çok az ki performans modunu açmadıkça genelde görüntü bozulmuyor. Özellikle DLSS 3 ile birlikte bu çok daha gelişti. Kendin dene gör, internetten testleri izle. Her zaman insanların dediklerine inanma.

Böyle bir şey var mı doğru mu?

Bazı oyunlar DLSS'i iyi optimize etmediği için olabiliyor ama yine de performans için değiyor.

Yaptığı yerler çok az ki performans modunu açmadıkça genelde görüntü bozulmuyor. Özellikle DLSS 3 ile birlikte bu çok daha gelişti. Kendin dene gör, internetten testleri izle. Her zaman insanların dediklerine inanma.

Bazı oyunlar DLSS'i iyi optimize etmediği için olabiliyor ama yine de performans için değiyor.
Dlsssiz dediğim oyunları akıcı oynar mıyım zaten o oyunları akıcı oynarsam her şeyi oynarım ?

65 70 FPS arası en yüksek ayarlar Cyberpunk Dying Light 2 DLSS'siz.

Testlerine baktım yanlış anlamayın hocam ama bir tık yanlış bilgi verdiniz gibi korkmuştum.

Ya sen işte aç DLSS'i oyna işte niye bu kadar yoruyosun? Rahatsız ederse kaparsın. Ki zaten DLSS kalite modu görüntüyü düzeltiyor da.

Testlerine baktım yanlış anlamayın hocam ama bir tık yanlış bilgi verdiniz gibi korkmuştum.

Hocam DLSS'siz alacağınız FPS verdiğiniz paraya değmez ben bunu göstermek istedim. Ayrıca zaten YouTube'da testler mevcut oradan bakabilirsin FPS değerlerine.

Ya sen işte aç DLSS'i oyna işte niye bu kadar yoruyosun? Rahatsız ederse kaparsın. Ki zaten DLSS kalite modu görüntüyü düzeltiyor da.

Hocam DLSS'siz alacağınız FPS verdiğiniz paraya değmez ben bunu göstermek istedim.
Evet hocam dllsi açınca baya fos artışı oluyor 20lik 30luk

Evet hocam dllsi açınca baya fos artışı oluyor 20lik 30luk
Bitfenix mesh 600psu lu kasa nasil hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı