i3 3220 Sistem için oyun tavsiyesi

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
500GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 1,5GB
Anakart
ASUS Marka anakart
İşlemci
i3 3220
Sistemim: 4 GB RAM i3 3. nesil 4 çekirdek işlemci 1,5 GB Intel HD Graphics Windows 7 32 Bit bu sistemde çok bir şey oynanmaz ama yine de kötünün iyisi olarak soruyorum. Ben Vice City, San Andreas ve GTA 4 oynadım bitirdim. Portal 1 oynadım, 2 oynamadım. Oynamaya değer mi? FPS oyunu önerileri, futbol, aksiyon ve hikayeli her türden bekliyorum. Şimdiden teşekkürler dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim: 4 GB RAM i3 3. nesil 4 çekirdek işlemci 1,5 GB Intel HD Graphics Windows 7 32 Bit bu sistemde çok bir şey oynanmaz ama yine de kötünün iyisi olarak soruyorum. Ben Vice City, San Andreas ve GTA 4 oynadım bitirdim. Portal 1 oynadım, 2 oynamadım. Oynamaya değer mi? FPS oyunu önerileri, futbol, aksiyon ve hikayeli her türden bekliyorum. Şimdiden teşekkürler dostlar.
Sana önerim Windows 10 64 Bit'e geçip Counter-Strike: Global Offensive,Team Fortress 2 ve BioShock Infinite gibi oyunlar oynaman.

Bende'de aynı işlemci var GTA 5 oynayabilirsin Windows 10 kur bence benim ekran kartım R7 200 series işlemci darboğazı olmasına rağmen GTA 5 zevk alarak bitirdim hatta Online oynuyorum.

Geri
Yukarı