İ3 4130 ve Hd 7870'li Sistem

AaronScoot

Hectopat
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü doğum günümde hediye olarak ikinci kasa aldıracağım, PS3 ve PS4 sahibiyim. Öyle BF4 Ultra açmasına gerek yok. Ama kendim intel tarafında bir sistem yaptım intel'den memnun olduğum için görüşlerinize ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 7870 Battlefield 4'ü en yüksek ayarlarda açabilecek bir karttır. Bilmeden konuşmayı çok seviyorsun galiba.

Eminim öyledir. Düşük bütçeli sistemleri aşağılamaktan vazgeçin artık. Ki zaten boşu boşuna, bilmeden aşağılamaya çalışmışsın.

Eminim öyledir. Düşük bütçeli sistemleri aşağılamaktan vazgeçin artık. Ki zaten boşu boşuna, bilmeden aşağılamaya çalışmışsın.
Gerçekten öyle bir niyetim yoktu. Ben sadece biraz daha bütçesini arttırak alabileceğini söylemeye çalışmıştım. Şu anda bende 1.400 500 tl arası sistem toplamaya çalışyorum. İstersen üyelik ile şifremi verebilirim girebilirsin.

Gerçekten öyle bir niyetim yoktu. Ben sadece biraz daha bütçesini arttırak alabileceğini söylemeye çalışmıştım. Şu anda bende 1.400, 1.500 tl arası sistem toplamaya çalışyorum. İstersen üyelik ile şifremi verebilirim girebilirsin.
Yok artık. Üyeliğini ben napayım? :) Sadece aşağılıyormuşsun gibi gözüküyor mesajın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı