i3 4150 ve GTX 770 Sisteme Yükseltme

Daha fazla  
Merhabalar, aşağıdaki sisteme şu anda sahibim ve sistemime Haziran veya Temmuz'da değişiklikler yapmak istiyorum, şu anda alamam ama planlama yapmak istiyorum. Ayrıca bana DDR4 sistem toplamam için önerilerde bulunmayın, sadece şu anki durumuma uygun tavsiyelerde bulunun.
  • GTX 770 2GB Ekran Kartı
  • i3 4150 3.50 GHz İşlemci (çift çekirdekli)
  • 2x4 GB RAM
  • 500 GB HDD
  • MSI H81M-P33 Anakart
  • 1920X1080 144 Hz Monitor
2500-2600 TL bütçem var, genelde (PUBG, BF4, CS:GO) tarzında oyunlar oynuyorum. PUBG tüm ayarlar Lowda iken 1080P'de 60 FPS civarı alıyorum ve FPS droplar alıyorum. Benim aklımda GTX 1060 ve i7 veya i5 işlemci almak ama sizin tavsiyenize ihtiyacım var, lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i en az 12 GB'a yükseltip, işlemciyi i7 4*** serisi bir işlemci ile değiştirip, GTX 1060 ayarında bir ekran kartı alabilirsiniz.
DDR 4 önermeyin demişsiniz ama, RAM'i yükseltmek için elinizdekinin en az birini satmak zorunda kalacaksınız ve hal öyle olunca da DDR 4 sisteme geçmenin önünü tıkayan parça olan RAM'den zaten kurtulmuş olacaksınız. Geriye de sadece yeni bir anakart almak kalacak. Hali hazırda daha üst seviye bir anakart kullanıyor olsanız yine sorun yok ama giriş seviyesi bir anakart üzerine neredeyse yine sıfırdan bir sistem kurmak pek mantıklı değil. Zaten bu oluşacak bütçe ile çok rahat bir şekilde orta halli, güncel bir sistem kurabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı