İ3 550'li sisteme GTA 5 için GPU önerisi

fetafull

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde bulunun sistemi yazacağım ama yok işlemcin kötü bunla GTA 5 oynayamazsın yok böyle sistemle hiçbir şey yapamazsın bu tip kötü yorumlarınızı kendinize saklayın ve gidin lütfen sadece yardım edecekler yazsın.

Elimde Bulunan sistem :
  • İ3 550 3.2 GHz işlemci
  • 8 GB Corsair RAM
  • AMD Radeon HD 65750 ekran kartı 128bit ( Tanı Aracında yazan boyutu 620 MB )
  • 64GB SSD ( Biliyorum SSD'yi sığmayacak takviye 120 GB SSD alacağım )

Elimdeki sistem bu arkadaşlar. Önerilerini bekliyorum. Bütcem 500-600 TL. Ekran kartı almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağın sıkıntı çıkarmayacak ise ve bir de bütçen GTX 960 al ileriye doğru anakart ve işlemcini değiştirirsin.

Yada arkadaşın dediği gibi sadece GTX 750 Ti almalısın.

Gta 4'ü indirdim arkadaşlar en düşük grafiklerde aşırı derecede kasıyor. Anladım ki bu sistemle Gta'nın ilk serilerini oynayabilirim. Ama aklımda bir soru daha var sadece ekran kartı değiştirerek GTA 5 ve GTA 4 gibi oyunları oynayabilirmiyim ?

GTX 750Ti bakabilirsiniz, bütçenize de uygun. Darboğaz yapma ihtimali az gibi duruyor. Güç kaynağınıza bakmanız lazım, zaten GTX750Ti çok fazla güç tüketmediği için sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

GTX 750Ti bakabilirsiniz, bütçenize de uygun. Darboğaz yapma ihtimali az gibi duruyor. Güç kaynağınıza bakmanız lazım, zaten GTX750Ti çok fazla güç tüketmediği için sorun yaratmaz diye düşünüyorum.
Bir tek 750 Ti ekliyerek sorunu ortadan kaldırabilirim yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı