i3 6100 CPU 48 derece normal mi?

mafiatrouble

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle topladığım sistemi birleştirdim. Sizden CPU sıcaklık değerime yorum yapmanızı istiyorum. Şu an sistem boştayken sadece chrome açıkken ki sıcaklık değerini atıcam 1 hafta içinde GTA 5 açıp verdiği sıcaklık değerini atacağım. Sizden normal mi yoksa yüksek bir değer mi veriyor söylemenizi istiyorum.

Bir başka sorum chrome'da sekmelerde ani geçiş yaparken değerler saniyelik 34, 38, 42 derecelerini gösteriyor ve sonra tekrar resimde ki haline dönüyor. Bu normal bir şey mi ? Legend online gibi tarayıcı tabanlı oyunlarda 2.resimdeki gibi sıcaklık değeri veriyor. Tabi bu değişiyor saniyelik değişimler geçiriyor 40 derece altına inmiyor ve bazen 1 saniye 50 dereceyi gördüğü oluyor.
Adsız.png
legend.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnıs bunlar CPU sıcaklığı değil. Bunlar işlemci çekirdeklerinin sıcaklıkları. Asıl önemli olan işlemcinin kendi sıcaklığı. AIDA64 programını indirin ve GTA 5 oynarken CPU ve GPU sıcaklıklarına bakın. Sonuçlarını bizimle paylaşın. Gerçi CPU çekirdeklerinin sıcaklıkları gayet düşük. Skylake en az ısınan işlemci serisi zaten:).

Yalnıs bunlar CPU sıcaklığı değil. Bunlar işlemci çekirdeklerinin sıcaklıkları. Asıl önemli olan işlemcinin kendi sıcaklığı. AIDA64 programını indirin ve GTA 5 oynarken CPU ve GPU sıcaklıklarına bakın. Sonuçlarını bizimle paylaşın. Gerçi CPU çekirdeklerinin sıcaklıkları gayet düşük. Skylake en az ısınan işlemci serisi zaten:).

Hocam su anGTA 5 yüklü değil. 1 hafta içinde yükleyeceğim. AIDA64 yüklü şu an. Boştayken sıcaklığa nereden bakabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı