i3 7100U sistem için Windows 7 vs 8.1

Creaters

Hectopat
Selam. Casper marka Laptop'ta Windows 10 kurulu ve aşırı yavaş çalışıyor. Bu bilgisayara Windows 7 mi kurmalıyım 8.1 mi? Bilgisayar günlük işler için kullanılacak. YouTube vb. En iyi performansı hangi Windows sürümünde alırım?

Ekran kartı: Intel HD Graphics 620
4 GB Ram 2133 MHz
Sistemde SSD yok. HDD bulunmakta.

Selam. Casper marka laptopta Windows 10 kurulu ve aşırı yavaş çalışıyor. Bu bilgisayara Windows 7 mi kurmalıyım 8.1 mi? Bilgisayar günlük işler için kullanılacak. YouTube vb. en iyi performansı hangi Windows sürümünde alırım?

Ekran kartı: Intel HD Graphics 620.
4 GB RAM 2133 MHz.
Sistemde SSD yok. HDD bulunmakta.

Oyunlarla işim yok diyorsan 300 400TL'ye SSD al Windows 8.1 kur rahatlığına bak Windows 7 daha çok kasıyor orijinal ISO olmadığı için.

4GB RAM ile bence en iyisi Windows 7 olur, eğer RAM veya SSD takviyesi yaparsanız Windows 8.1 kurabilirsiniz.

Oyunlarla işim yok diyorsan 300 400TL'ye SSD al Windows 8.1 kur rahatlığına bak Windows 7 daha çok kasıyor orijinal ISO olmadığı için.
4GB RAM ile bence en iyisi Windows 7 olur, eğer RAM veya SSD takviyesi yaparsanız Windows 8.1 kurabilirsiniz.
4 GB RAM ile Windows 8.1 kullanır oyun oynamiyorsan ben kullanıyorum 4 GB 64 Bit seri şekilde kasmadan.
Arkadaşlar bilgisayara ekleme yapılmayacak. Bu haliyle ne kurmalıyım? Oyun harici bilgisayar en hızlı hangisinde çalışır?

İşlemcin sadece Windows 10 destekliyor. 2015 Windows 10 ltsb kur kendim kullanıyorum çok hızlı çalışıyor hdd ile.
Windows 8.1 kurduktan sonra Windows tarafından uyarı geldi hocam. Windows 10 kuracağım. Fakat Windows 8.1'de de bilgisayarda ağırlık var. Yeni nesil bilgisayarlar kadar hızlı olmasını beklemiyorum ama daha hızlı olmalı.

Geri
Yukarı