i5-10400F için kule tipi soğutucu önerisi

helenistik

Decapat
Daha fazla  
Sorum başlıktadır, i5-10400F işlemcim için kule tipi soğutucu arıyorum, orta fiyatlı ve TDP değerleri tutan bir soğutucu önerirseniz çok sevinirim, her siteden önerebilirsiniz.

Bütçe ve kasa nedir?
Bütçem 300 lira denilebilir çok para ayırmayı düşünmüyorum çünkü oyun oynayan birisi değilim sadece Adobe uygulamalarıyla uğraşan birisiyim stok soğutucu çok iyi soğutmadığı için soğutucu arıyorum, kasa derken kasamın modeli mi yoksa bileşenleri mi?
Snowman MT6S kullanıyorum, yetiyor.
Snowman T6 6 Bakır Borulu Rainbow Çift Fan Ledli Güçlü Cpu Fanı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bunu düşünüyorum, nasıldır hocam?

Bütçem 300 lira denilebilir çok para ayırmayı düşünmüyorum çünkü oyun oynayan birisi değilim sadece Adobe uygulamalarıyla uğraşan birisiyim stok soğutucu çok iyi soğutmadığı için soğutucu arıyorum, kasa derken kasamın modeli mi yoksa bileşenleri mi?

Kasa modeli, soğutucu yükseklik desteğine bakacağım.

Bunu düşünüyorum, nasıldır hocam?

Bunu değil, düz T6'yı alın eğer Snowman'den gidecekseniz.

Sesli bir soğutucu onu da belirteyim.

2 yıl önce Excalibur E600 modelini almıştım, kasa sadece Excalibur'a özel olduğu için kasa ölçülerini bu nedenle veremiyorum hocam, az sonra bakıcağım bulursam haber ederim sizi.

Göz kararı bi' 160mm gibi görünüyor ama, tam bilgi iyi olur.

İnternet üzerinde bulamadım, 160mm gibi durduğunu söylediniz sığar mi? İsterseniz kasanın dışarıdan fotoğrafını gönderebilirim.

Göz kararı baktım biraz, isterseniz şerit metre ile ölçün kasanın içini. Anakartın işlemci soketinden başlayıp cama kadar uzatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı