i5-1135G7 laptop oyunlarda düşük performans veriyor

Aslında gayet normal gibi duruyor monitörünüz kaç Hz.

YouTube'da 16 GB RAM'e sahip laptop ortalama 192 FPS alıyor yüksek ayarlarda ben 45 FPS alıyorum 8 GB RAM'in bu kadar farkı olmamalı bence.
Tüm driverlar kurulu veya güncel mi?
Hepsi kurulu ve güncel.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda Valorant'ta ortalama 190 FPS gösteriyor.

YouTube'da 16 GB RAM'e sahip laptop ortalama 192 FPS alıyor yüksek ayarlarda ben 45 FPS alıyorum 8 GB RAM'in bu kadar farkı olmamalı bence.

Hepsi kurulu ve güncel.

Hocam 16 GB RAM ve RTX 3060'ı olan bir laptop ile 16 GB RAM GTX 1650'si olan laptop aynı FPS'i almıyor maalesef. Ekran kartı da önemli.

Ortalama 190 FPS alan bilgisayardaki ekran kartı ile benim kullandığım ekran kartı aynı tek fark 8 GB RAM sadece.

Hocam attığınız videoyu izledim sanırsam son çare başta dediğiniz gibi RAM takviyesi yapmak. Ayrıca garantisinin bozulucağını da sanmıyorum müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz.
Ekleme: bozuyormuş maalesef.

Hocam attığınız videoyu izledim sanırsam son çare başta dediğiniz gibi RAM takviyesi yapmak. Ayrıca garantisinin bozulucağını da sanmıyorum müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz.

RAM takviyesi yaptığımda bir şey değişmez diye korkuyorum ama başka çarem kalmadı sanırım zaman ayırdığınız için teşekkür ederim müşteri hizmetlerini arayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı