i5 12400F için kule tipi soğutucu önerisi

Stock fan ile bilgisayar yükte bazen komando gibi sesler çıkarıyor. Çok ciddiyim arkadaşlar uğultumsu gibi trajikomik.
Evet o yüzden direkt stok fan yeterli demedim bende. Phantom Spirit performansına göre en üst düzey sessizlik sunuyor. Üstte yazdıklarımı da oku derim.

Kasanıza uyumlu olur. 160mm desteği gözüküyor. PS120SE 154mm.

Evet o yüzden direkt stok fan yeterli demedim bende. Phantom Spirit performansına göre en üst düzey sessizlik sunuyor. Üstte yazdıklarımı da oku derim.

Kasanıza uyumlu olur. 160mm desteği gözüküyor. PS120SE 154mm.
Hangi soğutucu şu an almam gereken hocam. Link bırakabilir misin?

Alabilirsiniz Thermalright'da zaten bilindik markalar 12400F'i soğutmakta hiçbiri sorun yaşamaz @pawEn daha bilgili soğutma konusunda onu dinleyin genel olarak 214 uygun bir model 224 fiyat arttiktan sonra çoğu orta seviye işlemciyi soğutmakta başarılı 214 modeli.

Hocam yanlışlıkla onu attım. O 650W versiyonu. 750W versiyonunda da CPU soğutucu yüksekliğinden kısmazlar herhalde yani. :D
:D fark ettim.

Hocam yanlışlıkla onu attım. O 650W versiyonu. 750W versiyonunda da CPU soğutucu yüksekliğinden kısmazlar herhalde yani. :D
Valla soğutma olarak değil de, artık psikolojik mi diyeyim harbiden oluyor mu diyeyim bilemedim. Kasa sanki bazen konuşacak gibi sesler çıkarıyor. %99'da işlemci tarafından %1 falan da GPU bobinlerinden geliyor. Tırsmaya başladım artık.

Hangi soğutucu şu an almam gereken hocam. Link bırakabilir misin?
1800TL ye phantom spirit olur. Veya daha ucuz ve rgb olmayan şu var
Phantom spirit ile çok yakınlar.

1800TL ye phantom spirit olur. Veya daha ucuz ve rgb olmayan şu var
Phantom spirit ile çok yakınlar.
Bence elinde para varken PS120SE ARGB alsın geçsin. Hem ARGB. Hem 2-3 derece fark var. Hem de ses farkı da var Peerless Assassin ile aralarında. Hissedilen ve farkedilebilen bir ses farkından bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı