i5 12400F RTX 4060 Ti sistemin parçaları uyumlu mu?

Normlade bu fiyatlar bütçemin biraz istü taksitle almayı düşünüyorum ondan doları biraz daha düşük bütçeli 25 30k arası bildiğiniz sistem var mı?

+
Sistemi alırsın üstüne monitörü alırsın 30k tamamlanmış olur.

Bütçede DDR5 toplanabilirken 12400F+DDR4 bir sistem toplamak gereksiz. 7500F hem DDR5 hem de oyun performansı olarak daha iyi bir işlemci. SSD için o kadar hıza gerek bile yok. Normal bir kullanıcı için çok fazla. Atılan 4060 Ti + 7500F'i alın.

Bütçede DDR5 toplanabilirken 12400F+DDR4 bir sistem toplamak gereksiz. 7500F hem DDR5 hem de oyun performansı olarak daha iyi bir işlemci. SSD için o kadar hıza gerek bile yok. Normal bir kullanıcı için çok fazla. Atılan 4060 Ti + 7500F'i alın.
dediklerin hepsine kabulüm ama 500gb bellek bana yetmez çok fazla dosyalarım var şuan kullandığım eski bilgisayarımda bile 700gb dosya bulunmakta

Sonradanda ekleyebilirsin. Eski bilgisayarındaki diski bağlayabilirsin.
doğruyu sölemek gerekirse

bu bilgisayar daha çok kafama yattı 3060ti daha eski kalıyor 4070 hem yeni nesil hem söylediklerinde fikrimi değiştirdi elimde bir şey olacakasa alabileceğim en iyisi olmasını her zaman tercih ederim attığın bu pcde ssd değiştiricek olursan hangisini seçersin 1tb arasında

Bu bilgisayar daha çok kafama yattı 3060 Ti daha eski kalıyor 4070 hem yeni nesil hem söylediklerinde fikrimi değiştirdi elimde bir şey olacakasa alabileceğim en iyisi olmasını her zaman tercih ederim attığın bu PC'de SSD değiştirecek olursan hangisini seçersin 1TB arasında.

Size 4060 Ti atıldı 3060 Ti değil. Eğer monitör vs. dahil ise bütçeye atılan 4060 Ti sistemi al. 4070 daha iyi performans verecek tabii ki daha doğru bir tercih olur. SSD'ler arasında düzgün bir seçenek göremedim. Kendiniz sonradan alıp taksanız daha sağlıklı olur bu fiyatları vermektense.

Size 4060 Ti atıldı 3060 Ti değil. Eğer monitör vs. dahil ise bütçeye atılan 4060 Ti sistemi al. 4070 daha iyi performans verecek tabii ki daha doğru bir tercih olur. SSD'ler arasında düzgün bir seçenek göremedim. Kendiniz sonradan alıp taksanız daha sağlıklı olur bu fiyatları vermektense.
3060ti yazmı kusura bakma bu dediklerine dikkat edeceğim yardımın için teşekkürler yakşamlar dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı