i5 13400F için sıvı soğutma önerisi

alfaxllq

Yoctopat
Daha fazla  
Thermaltake water 3.0 240 ARGB 240mm işlemci sıvı soğutucu almayı düşündüm ama işlemcim için uygunmu bilmiyorum. Sıvı soğutma önerisi yaparsanız sevinirim ve sorun çıkarır mı sıvı soğutma onu da bilmiyorum.

Thermaltake water 3.0 240 ARGB 240mm işlemci sıvı soğutucu almayı düşündüm ama işlemcim için uygunmu bilmiyorum. Sıvı soğutma önerisi yaparsanız sevinirim ve sorun çıkarır mı sıvı soğutma onu da bilmiyorum.
Sıvı soğutmalar arızalanmaya mahkumdur. O işlemciyi 1500TL'lik Phantom Spirit 120SE'de soğutuyor. Haberiniz olsun ama görüntüdür, zevk için sıvı soğutmadır falan bir şey diyemem. Benim önerim PS120SE alıp geçmeniz.

Sıvı soğutmalar'ın görüntüsü sevdiğim için sivi sogutmaya yonelmek istedim. Ama cevaplardan sonra kule tipi almaya karar verdim. Yine de sivi sogutma onerisi verebilirseniz cok sevinirim kule tipide olur.

Şuan kendim kullanıyorum fiyat performans ürünü memnunum sessiz çalışıyor tavsiye ederim

Şuan kule tipi soğutucularla sıvı soğutucular arasında fiyat farkı yok bazı modeller de kule tipi kasanın içinde çok kaba duruyor ben görüntüsünü sevmiyorum pek . Yani kule tipine vereceğim paraya sıvı soğutucu varsa sıvı soğutucuyu tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı