i5-13600K için 240mm sıvı soğutucu önerisi

wgaijin

Femtopat
Daha fazla  
Kasa modeli Corsair iCUE4000X 240mm. Yukarı tarafı için bu işlemciyle birlikte yeterli olur düşüncesindeyim. 360mm biraz abartı olabilir. Her ne kadar önü cam olsa da sonuçta yukarıdan nefes alıp verecek fikirleriniz önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa modeli Corsair iCUE4000X 240mm. Yukarı tarafı için bu işlemciyle birlikte yeterli olur düşüncesindeyim. 360mm biraz abartı olabilir. Her ne kadar önü cam olsa da sonuçta yukarıdan nefes alıp verecek fikirleriniz önemli.
LS520 alıp geçin.

Merhaba.

Daha düşük fan hızı ve daha yüksek hava akışı avantajı olduğu için 280Mm sıvı soğutma tavsiye ederim.

LS520 alıp geçin.

Hocam nasıldır iyi midir malum benim kasam mesh değil.

Merhaba.

Daha düşük fan hızı ve daha yüksek hava akışı avantajı olduğu için 280mm sıvı soğutma tavsiye ederim.

Hocam 240Mm'da hakkıyla işini yapmaz mı diyorsunuz malum kasam önü cam yine de hava alıyor ama mesh değil 240 alsam 60-70'lerde tutamaz mı ben zaten 80 derece bazen 90 anlık pickleri gördüğüm için değişiyorum.

Hocam nasıldır iyi midir malum benim kasam mesh değil.

Hocam 240Mm'da hakkıyla işini yapmaz mı diyorsunuz malum kasam önü cam yine de hava alıyor ama mesh değil 240 alsam 60-70'lerde tutamaz mı ben zaten 80 derece bazen 90 anlık pickleri gördüğüm için değişiyorum.
Bütçe varsa
LS520 iş görecektir ama.

Bütçe varsa
LS520 iş görecektir ama.
hocam pompa sesi problemi varmış ama buna ne diyorsunuz LS520

LS520 de kronik sorun görmedim. Modelden modele değişir sizinkinde problem olursa iade edersiniz. Alınır ancak bütçe varsa Arctic.

280mm yukarıya montajlamak istediğimde Low profile RAM'le uyumlu diyor Corsair bende ki RAM'lar RGB başlıklı Spectrix D41 modeli muhtemelen öyle alırsam dediğiniz gibi ön tarafa bağlayacağım tek fanı söküp ama oda şık durmayacak 360mmde Arctic için biraz pahalı malum işlemci o kadar da güçlü bir soğutucuyla abartı olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı