İ5 2400 ve HD 7770 tabanlı sistemi 1200 TL'ye upgrade etme

Sadullah

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Bahçelievler
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
  • İ5-2400 3.10 330 ghz işlemci
  • 4gb ram elixir tek kanal (1333mhz)
  • 1 TB HDD
  • HD7770
Şimdi arkadaşlar 1200 TL'ye bu sistemle 2 sene ultra ve high ayarlarda oyun oynamak
istiyorum 1080p olarak. Bu sisteme ne eklemeliyim? Lütfen yardımcı olun.
Not: Mod arkadaşlar lütfen ceza vermeyin. Türkçem zayıf anlayış gösterin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikail güzel söylemiş:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart ve PSU modeli nedir ? GTX 970 alabilirsiniz.
Ana kartım biraz kötü H61M-S2PV gigabyte ekran kartıda gtx770 karar verdim bütçe nedeni ile yoksa gtx970 çok isterdim. Psu kötüydü benim onuda 600w 80 plus alıyorum. Gücüm buna yetti Xigmatek Tauro Serisi 80Plus 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar 80 plus. Şuan 1333mhz ram ama ileride artık bi 4gb ekleme yapıcağım. Bugün kısmetse alıyorum ikisinide 4gb ram
Bi süre beni ultra götürürmü ? edit:Ceza yemişim o yüzden geç cevap verebildim.

Mikail güzel söylemiş:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlemiştim ali abi kart cidden çok iyi. ama işde bütçeler.. :D

Son düzenleme:
Kartı aldım bugün arkadaşlar. Vatan'dan oyun olarak bf denedim ultra 60fps alıyor :D yanlız sadece bf'de sanırım bazen takılyıor driver'lar felan güncel. oyunumda orjinal, ama dediğim gibi kasmıyor sadece bazen takılıyor. Ram 4gb ondanmı sizce?

msı.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı aldım bugün arkadaşlar. Vatan'dan oyun olarak bf denedim ultra 60fps alıyor :D yanlız sadece bf'de sanırım bazen takılyıor driver'lar felan güncel. oyunumda orjinal, ama dediğim gibi kasmıyor sadece bazen takılıyor. Ram 4gb ondanmı sizce?
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanman dileğiyle. Sistemin hakkında kullanıcı incelemelerinde paylaşımda bulunursan, herkese faydalı olur. İyi Forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı