i5-2450M için Windows sürümü önerisi

Güncelleme almamasının sebebi microsoft'un desteğini kestiği için olabilir mi? Ayrıca anti virüs indirip kapatabilir sonuçta hafif antivirüsler çok. hepiniz oyun için kullanacağı detayını unutuyorsunuz
Güvenlik açıkları ile dolu bir işletim sistemindense 8.1 çok daha mantıklı.

Güncelleme almamasının sebebi microsoft'un desteğini kestiği için olabilir mi? Ayrıca anti virüs indirip kapatabilir sonuçta hafif antivirüsler çok. hepiniz oyun için kullanacağı detayını unutuyorsunuz
Adamda ondan bahsediyor zaten desteğini kesmediği için güncelleme almıyor. SSD varsa Windows 10'a yönelebilir Home versiyonu.

Güncelleme almamasının sebebi microsoft'un desteğini kestiği için olabilir mi?
Aksini iddia etmedim.
Ayrıca anti virüs indirip kapatabilir sonuçta hafif antivirüsler çok. hepiniz oyun için kullanacağı detayını unutuyorsunuz
Güvenlik açıkları olan bir işletim sistemini kullanma riskine neden girsin ki? O bilgisayardan illa alışveriş veya bankacılık işlemi yapılacaktır. Mağdur olduktan sonra önlem almanın bir anlamı yok.

8 GB RAM istediğini yeni öğrendim. Vay cahil ben, neden 4 GB RAM'i olan Windows 10 kurulu laptop aldım (!) ? 😑
8 gb ram istemiyor sadece 8 gb ram öneriliyor yoksa ram boşta %50 kullanılabilir
Aksini iddia etmedim.

Güvenlik açıkları olan bir işletim sistemini kullanma riskine neden girsin ki? O bilgisayardan illa alışveriş veya bankacılık işlemi yapılacaktır. Mağdur olduktan sonra önlem almanın bir anlamı yok.
olmayın diye önlemi alıyorsun zaten

Merhaba, alttaki sistem özelliklerine hangi Windows sürümünü önerirsiniz? Oyun odaklı olarak kullanılacaktır.

Eki Görüntüle 654193
Windows 10 Home ya da 8.1 Home fakat bence 10 Home.
Kaynak tüketimi azalsın istiyorsan 8.1 Home ve efektler kapalı.
Ve HDD ile Windows kasıyor tayfası ne zaman bitecek cidden.

Masaüstünü affedersiniz hayvan gibi doldurup, başlangıç uygulamalarını kaldırmayıp, ne idüğü belirsiz programlar kurarsanız tabi ki bilgisayar yavaş olur. Ben standart bir WD Blue HDD ile kullanıyorum Win10 Home. Hem de 5200RPM

Ve oyun için Pro öneren tayfa merak ediyorum dayanağınız ne?
Burada render tray kurmuyoruz.
@Recep Baltaş hocam lütfen görüşlerinizi bize de bildirin hala 7 tavsiye eden tayfa bitmedi.
8 gb ram istemiyor sadece 8 gb ram öneriliyor yoksa ram boşta %50 kullanılabilir

olmayın diye önlemi alıyorsun zaten
Boşta 4GB kullanım vay be.
Haberin olsun 2.5/2GB kullanıyor.
3ds MAX açıkken 4GB.

Geri
Yukarı