i5 2450M ve 6 GB RAM sistem GTA V kaldırır mı?

Giraybayhan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim Casper bir laptopum var ben bu laptopa kendi imkanlarımla az da olsa upgrade yaptım işlemcisini RAM'ini yükselttim şimdi internetten araştırdığım kadarıyla GTA 5 kaldırabiliyor. YouTube'da falan da böyle oynayanları gördüm hemen indirmeye başladım ama yine de bir size de sormak istedim, sizce GTA 5'i oynayabilir miyim böyle bir sistemle? Ekran kartım yok Intel HD Graphics 3000 var.

Ekran kartı belliğinin çoğu paylaşımlı hocam Intel HD grafiklerinde.

Vallahi şu an indirmesini yapıyorum dünden beri 86 GB olmuş indirip bir deneyeceğim ama yine de bir sizlere sormak istedim

Vallahi şu an indirmesini yapıyorum dünden beri 86 GB olmuş indirip bir deneyeceğim ama yine de bir sizlere sormak istedim

Hocam şu videoyu izlemiştim adam daha kötü bir işlemciyle rahat rahat oynuyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi şu an indirmesini yapıyorum dünden beri 86 GB olmuş indirip bir deneyeceğim ama yine de bir sizlere sormak istedim.

Hocam şu videoyu izlemiştim adam daha kötü bir işlemciyle rahat rahat oynuyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölçeklendirmeyi 0.750 yaparak oynayabilirsin gibi duruyor ama aşırı kötü bir görüntü alırsın.

Arkadaşlar merhaba benim Casper bir laptopum var ben bu laptopa kendi imkanlarımla az da olsa upgrade yaptım işlemcisini RAM'ini yükselttim şimdi internetten araştırdığım kadarıyla GTA 5 kaldırabiliyor. YouTube'da falan da böyle oynayanları gördüm hemen indirmeye başladım ama yine de bir size de sormak istedim, sizce GTA 5'i oynayabilir miyim böyle bir sistemle? Ekran kartım yok Intel HD Graphics 3000 var.

Sistemin kaldırmaz ama GeForce NOW ile oynayabilirsin.

Geri
Yukarı