i5 3470 sisteme 3 bin TL ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
3000 TL
Ekran kartı ve anakart farklıdır psu değeri önemli eğer düşük ise ekran kartı takmaya engel olabilir. Minimum 500W öneriyorum
350W hocam psu değeri şimdi baktım.

1050 ti veya rx 570 alın geçin. Oyun oynamayacaksınız belli ki. bu kartlar idare eder sizi.
Teşekkür ederim hocam. Lol, Gta 5, Valorant gibi oyunlarda kullanacağım.

Hocam o psu ile o ekran kartını kullanamazsiniz.
Psu değişmelisiniz.

O oyunları rahatlıkla oynarsınız. Hikayeli oyunlarda Far cry, assasins creed tlou 1 veya 2 rdr 2de oynayabilirsiniz rdr ve tlou gibi oyunlarda biraz ayar kismaniz gerekebilir.

Hocam o PSU ile o ekran kartını kullanamazsiniz.
PSU değişmelisiniz.

O oyunları rahatlıkla oynarsınız. Hikayeli oyunlarda Far Cry, Assassin's Creed TLOU 1 veya 2 RDR 2'de oynayabilirsiniz RDR ve TLOU gibi oyunlarda biraz ayar kismaniz gerekebilir.

Değerli vaktiniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim hocam. İşe güç kaynağımı değiştirmekle başlayacağım.

Değerli vaktiniz ve cevaplarınız için teşekkür ederim hocam. İşe güç kaynağımı değiştirmekle başlayacağım.

1050 Ti alın bence sadece 75 watt güç harcar PSU rahatlıkla besler. RX 570 kronik WattMan sürücü sorunlu eski ekran kartı.

Hocam internetten baktım 1050 Ti için 4-5 bin bandında. Normal mi bu fiyatlar?

Hocam sanırım 570'i ikinci el olarak bulabilirim değil mi?

Hocam kart bir önceki GTX neslinin kartı. Sıfır üretimi çok oldu biteli. Onlar stokta kalan son parçalardır. Tavsiyem elden ucuza ikinci el bakın. Zaten madencilikte kullanılacak kart değil. Tamir görmemiş olsun, kutulu, birinci elden olsun daha iyi. RX 570 de alsanız ikinci el olacak.

Hocam kart bir önceki GTX neslinin kartı. Sıfır üretimi çok oldu biteli. Onlar stokta kalan son parçalardır. Tavsiyem elden ucuza ikinci el bakın. Zaten madencilikte kullanılacak kart değil. Tamir görmemiş olsun, kutulu, birinci elden olsun daha iyi. RX 570 de alsanız ikinci el olacak.
Teşekkür ederim hocam değerli bilgileriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı