Satılık i5 3570K-GTX770-H100i

LaStsamuRai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Üst Seviye Oyuncu Bilgisayarı
ANAKART
- Asus Maximus V Gene
İŞLEMCİ
- İntel i5 3570K
Ekran Kartı
- Asus DirectCU II GTX 770
RAM
- GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit
SSD
- Corsair 128GB Force GS SSD (560MB/535MB)
SOĞUTMA
- Corsair H100i
KASA + PSU
- Corsair 400R + 750W PSU
MONİTÖR
- Asus VN247H Full HD Gaming LED Monitör / 1MS
Fan
- 2x Corsair AF120 Kırmızı Ledli QUİET
Klavye
- Logitech G105
Mouse + Mouse Pad
- THERMALTAKE Theron
- THERMALTAKE Dasher Profesyonel Speed Edition
Uyarı->
* İzmir içi elden satış.
* Önce havale/eft sonra kargo. (Birinci tercihim elden satmak)
* Kargo alıcısına ait.
* Takas üst düzey oyuncu notebook. (Takas fiyatı farklı)
* Pazarlık payı yok.
* Parça satışı yok.
* Ürünlerin tamamı kendi orijinal kutusunda ve faturalı.
* Üst düzey notebook ile takas yapmak için satıyorum.

Sadece kasa: 2500 TL
Komple set: 3000 TL

Fiyatı öldürmeyecek şekilde pazarlığa ve takasa açığım... Merak edenler için garantisi bir ay önce bitmiştir. Bilgisayar yazılım için kullanılmıştır, yazılım dışında oyun oynamak üzere bu sistemi topladım.
Notebooka ihtiyaç duyduğum için satıyorum. Fanlar(1 yıl) ve Corsair H100i(3 yıl)'nin garantisi devam etmekte.

Full seti alana yanında Asus Echelon Headset kulaklık sıfır kutusunda 2 yıl garantili yanında hediyeli. (Değişimden yeni geldi.)

Asus VN247H monitörü tek olarak satıyor musun ? Satıyorsan faturası mevcut mu ? Herhangi bir problemi var mı ? (Çizik. ölü pixel vb.)

Sadece kasa satılırsa eğer monitör satmayı düşünebilirim. Şuan için satmayı düşünmüyorum tek monitörü.

Güncel

Satış devam...

Full seti alana yanında Asus Echelon Camo Edition Headset kulaklık hediye. (Sıfır kutusunda, 2 yıl garantili.)

GTA V HİGH AYARLARDA DONMADAN OYNA!! - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 225641674
Sahibinden linki verelim o zaman hocam, ek olarak başka çekim istenirse iletirim.
Bilgisayar temiz herhangi bir sorunu yok, ölü pixel vs vs.. Yazılım amaçlı kullandım %90 olarak, %10luk kısımsa oyun oynamak için :)
İşim gereği, notebooka ihtiyaç duyduğum için satıyorum yada takaslıyorum. Yoksa bilgisayarımdan çok memnunum.

Bugüne özel 2,750 TL tüm set, yalnız kulaklık dahil değildir.

Güncel..

Mesajı düzenleyemedim, SSD yerine 1 TB Hdd olacak...

Güzel bir takas teklifi gelirse eğer, ek olarak yanında hediye edilecekler ( duruma göre eklenecek hediyeler.. )
1) S-Link 800W Kompresör
2) Asus Echelon Headset Sıfır kulaklık 2 yıl garantili.

Yeni konular

Geri
Yukarı