İ5 4200M notebook'a GTX 980M takabilir miyim?

Neden mi victor alma diyoruz buyur

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99614984

İyide ben bu olayda hiç bir yanlışlık göremedim :) Adam orda destan yazmış ama teknik servisin adres sıkıntısından başka bir şey yok zaten sonra doğru adrese yollamışlar :) Başka arkadaşlarında bu destanı okumalarını ve gerçekçi yaklaşmalarını dilerim.
Konu nasıl başladı nereye gidiyor... Özellikle buna dikkat etmeye çalıştım zaten ama.

Ben burda victor hayranı gibi görünüyor olabilirim ama öyle değil emin olun umrumda da değil zaten victormuş monster miş bana ne....

Daha iyi çözümler önermedikçe eleştirmenin manası yok.
-Onu sakın alma
-Ne alıyım?
-Onu almaaaa.
-Tamam kardeş ne alıyım onu soruyorum.
-....

Son düzenleyen: Moderatör:
Victor olur Monster olur bunların yaptıkları zaten aynı.Dünyada bu işi yapan çok firma var.P 703 modelinin kasası şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Clevo p170sm-a olarak aratırsanız incelemeleri de bulursunuz. Ya da direk gtx 970m al.Monster aralık başı getirecekmiş fiyatlar da yakın olur büyük ihtimal.
Ama keşke gtx 970m'li Asuslar ve Msilar yakın fiyatlardan pazara girse.Bir de acelesi yoksa Aralık'ı bekle derim.

Victor olur Monster olur bunların yaptıkları zaten aynı.Dünyada bu işi yapan çok firma var.P 703 modelinin kasası şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Clevo p170sm-a olarak aratırsanız incelemeleri de bulursunuz.Ya da direk gtx 970m al.Monster aralık başı getirecekmiş fiyatlar da yakın olur büyük ihtimal.
Ama keşke gtx 970m'li Asuslar ve Msilar yakın fiyatlardan pazara girse.Bir de acelesi yoksa Aralık'ı bekle derim.

Sağol dostum :) Büyük ihtimal aralığa kadar bekliyeceğim ama monster bildiğim kadarıyla msı kasaları daha ucuz clevo kasaları hada pahalıya satıyor en azından 800m serisinde bu öyle oldu.
''Clevo p170sm-a '' ben kasayı zaten çok sevmiştim...
Ama mosterın fiyatlarını daha yüksek olacağını tahmin ediyorum :)

Sağol dostum :) Büyük ihtimal aralığa kadar bekliyeceğim ama monster bildiğim kadarıyla msı kasaları daha ucuz clevo kasaları hada pahalıya satıyor en azından 800m serisinde bu öyle oldu.
''Clevo p170sm-a '' ben kasayı zaten çok sevmiştim...
Ama mosterın fiyatlarını daha yüksek olacağını tahmin ediyorum :)
Aradan geçen 1 yılın ardından şuan bulduğum Clevo P170sm-a modelini almaya karar verdim. İ7-4710MQ 2.5 GHZ, GTX 980M, 16 GB RAM, 1TB HDD ve 120 GB SSD ile birlikte. Marka takıntım benimde yok. Eğer bu cihazdan aldıysanız şuan görüşleriniz benim için önemli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı