i5 4200U ve GT 740M ETS 2 Performans

MertTuran

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba euro truck simulator 2 oyunumda kasma olduğu için çözümünu bulmak içinde buraya geldim. Sonra bir arkadaş başka bir konuda intel hd graphics 300 ile orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynanacaığını söylemiş. Bende de iki tane ekran kartı olduğu için ets 2 yi bi entegre grafikle çalıştır dedim fakat harici ekran kartıyla aynı perfonmansı aldım. (en fazla 35 fps ve hep düşüyor 15-17) anlamadım. Acaba oyunumu nvdia ekran kartıyla mı çalıştırmadım yoksa ?
Sistem özelliklerim:
  • İntel 4200 u 2.5 ghz işlemci
  • Nvidia Gt 740m 2 gb ekran kartı
  • 8 gb ram
  • 450 gb HDD+1 tb taşınabilir harddisk.
  • Windows 8.1 64 bit
Not:Orta ayarların çok az üstünde oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gt540 m var. 3 yıl önce packerd bell almıştım. Ts11hr modeli max 25 filan multi ya da yanımda bişey oldu mu 8 çok kalabalık oldu mu ? 2 fps multideysen bağlantı hızınla alakalı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nvidianın sağ alt köşedeki uygulamasında nvdia gpunun şu an kullanılıp kullanılmadığını gösteriyor. Oyundayken alt+tab la çıkıp bakabilirsin.

Steam'de oyuna sağ tıkla>Özellikler>Betalar>temporary_1_15_01 yazan beta sürümünü seç ve indirme tamamlandıktan sonra tekrar dene. Oyun 1.16 sürümünde, multiplayer sürümü ise 1.15'i destekliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı