i5 4460 ve R9 280 Tabanlı Sistem Toplama

uqust

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşım sistem toplayacak bende ona yardım etmek istedim ve ona bir sistem önerdim. Sizce sistem nasıl? Eleştirilerinize ve önerilerine açığım.

yeoVZOX (1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı, işlemci yanında sönük kalıyor ve daha güvenilir bir kasa tercihi yapmalısınız. Anakart ise fazla pahalı ve lüks kaçıyor. Onun yerine H81M-P33 anakart alınıp GTX960 veya R9 285'e yönelinebilir. Şu an Vatan mağzasında Evga GTX960 730 TL. Sapphire R9 285 679 TL indirimli fiyatları ile, avantajlı konumdalar.

Ekran kartı, işlemci yanında sönük kalıyor ve daha güvenilir bir kasa tercihi yapmalısınız. Anakart ise fazla pahalı ve lüks kaçıyor. Onun yerine H81M-P33 anakart alınıp GTX960 veya R9 285'e yönelinebilir. Şu an Vatan mağzasında Evga GTX960 730 TL. Sapphire R9 285 679 TL indirimli fiyatları ile, avantajlı konumdalar.
Teşekkür ederim ona göre düzenledim şu anda.

Ben soğutucuyu çıkart derken bütçeyi aşmamak için öyle dedim. Fakat soğutucuyu da alabilirim diyorsa alabilir tabii ki.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı