i5 4460 ve R9 280X tabanlı sistem [Alındı]

Oyun için test programından ziyade oyunu kurup ultra ayarlarda, minimum ayarlardaki farklı fps değerlerini ss veyahut video çekmeniz yeterli olucaktır. Bu değerler içinse Fraps idealdir.

Güç kaynağı değiştirildi yerine Cooler Master Rs-600 B Serisi 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar alındı.

10595705_10204321083097614_79875155_n.jpg

10592531_10204321083017612_809589929_n.jpg

@Ali Berat2 Hocam açtığınız başlığı okuduğum halde bugün gidip internetten xigmatek tauro 80+ 600w psu aldım bende. Şuan kargo ile eve gelmesini bekliyorum. Acaba değişimi tam olarak nasıl yaptığınızı detaylı bir şekilde anlatma şansınız var mı?

@Ali Berat2 Hocam açtığınız başlığı okuduğum halde bugün gidip internetten xigmatek tauro 80+ 600w psu aldım bende. Şuan kargo ile eve gelmesini bekliyorum. Acaba değişimi tam olarak nasıl yaptığınızı detaylı bir şekilde anlatma şansınız var mı?
İlk öncelikle eve gelince ürün zaten değiştireceğiniz için kutuyu açmanıza gerek yok ürünü ve faturanızı yanınıza alıp size en yakın vatan computer şubesine gidin ve ordan müşteri hizmetlerine internet üzerinden o parçayı aldığınızı söleyin yanlış aldığınızdan dolayı değişim talebi isteyin onlarda zaten kabul edip size o ürün değerinde fatura çeki (hediye çeki) veriyorlar, sonra alacağınız güç kaynağını seçin o şubeden alıp ödemeyi fatura çeki ile yapın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı