Satılık i5 4590 8GB 120SSD + 1TB HDD GTX750Ti Win10Pro

Asabi

Kilopat
Makaleler
12
Yer
DÜZCE
Daha fazla  
Meslek
GIDA MÜHENDİSİ
Merhabalar,
Tüm donanımını ince eleyip titizlikle seçmiş olduğum masaüstü bilgisayarımı mini itx sistem toplamak için satma kararı aldım.
Sistemin ayrıntıları şu şekilde;
  • Intel i5 4590 3,3Ghz 4 çekirdekli yeni nesil Haswell serisi işlemci
  • MSI B85-G43 Gaming Anakart
  • 8GB Kingston HyperX Savage DDR3 1600 CL9 Tek parça ram
  • Seagate Barracuda 1TB 7200rpm 64mb cache HDD
  • Samsung 850 Evo 120GB SSD
  • LG DVD Writer
  • Asus GTX 750Ti Strix OC 2GB DDR5 Ekran Kartı. Piyasadaki tüm oyunları yüksek detayda açıyor.
  • Thermaltake Versa II 500W Kasa (12V tan 432W 80+ Verimlilik)
  • Orjinal Windows 10 Pro OEM Lisansı (Anakarta tanımlı olduğu için birlikte olmak zorunda)
  • Windows 8.1 Pro Seri no olarak da verilecektir. İstenildiği kadar format atılabilir. Orjinal windows 10.
Bu sistem ile birlikte oynanmayacak oyun yok.Witcher 3, Far Cry 4, GTA 5, Battlefield 4 gibi oyunları yüksek detaylarda Full HD olarak oynatmaktadır. Tecrübe ile söylüyorum.
Kasa içinde ekstra 2 adet kırmızı ledli Akasa fan bulunmaktadır. 50TL tutan bu fanlar alan arkadaşa hediyemdir.
Tüm sistem Ağustos ayında Yurtiçinden alımış olup tüm parçaların Türkiye garantisi ve faturası mevcuttur. Hiçbir sorunu problemi yoktur. Saat gibi çalışıyor maşallahı var.
Sistemi bugün toplamak isteseniz Windows 10 dahil fiyatı 2600-2700TL civarında tutuyor.
Sistemde monitör yok. LCD TV ye bağlı kullandığım için ihtiyaç duymadım. Dileyen istediği monitörü alabilir.
Sistem Hızlıal Hepsiburada ve Vatanbilgisayardan toplanmıştır. Faturaları da yanında verilecektir.

Parça satışı düşünmüyorum. Özellikle ekran kartını ölü fiyata almak isteyenler lütfen uzak dursun.
Mini itx sisteme geçmek istediğim için minimum satış Anakart İşlemci Ram ve Kasa şeklinde olabilir.

Fiyatı 2,200 TL

Sistemin resimleri;
20150804_194316.jpg
20150814_111108.jpg
20150814_112436.jpg
20150814_112454.jpg

Merhaba. Anakart için MSI H81M-P33 anakart üzerine ne kadar istiyorsunuz ?

H81M-P33 mini itx sistem için uygun bir anakart değil. Yeni sistemi DDR4 düşünüyorum bu arada.

DDR4 toplamanızı bilmem ama bu anakart mini itx anakartı micro atx olarak geçiyor. Düşünürseniz anlaşırız.

Boyu diğerlerine göre daha küçük.

hocam anakartı almak istiyorum bana bu numaradan mesaj yoluyla ulaşırmısınız 0535 645 61 66

İlginize teşekkür ederim ancak parça satışı düşünmüyorum. Sistemi kullanmaya devam ediyorum.
Ekran kartını daha yüksek bir model düşünenler için ekran kartı olmadan da verebilirim. Mini itx kasa için yine aynı ekran kartını kullanabilirim.

Benim teklife ne diyorsunuz ? Mini itx için olan bir karttır. Üzerine nakit vericem.

@Burak_Dönmez anakartın 4 slot yer işgal ediyor. mini itx kartlar 2 slot o da ekran kartı kadar işgal eder. Zaten adından da anlaşıldığı üzere seninkisi mATX kart. Uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı