i5-4690 GTX 970 sistemde 2H21 güncellemesi sonrası performans kaybı

yusuf12332111

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki Valorant oynamak için bilgisayarı en az 2H21 Windows sürümüne yükseltmemiz gerekiyor.
Fakat 2H21'e yükselttiğim zaman Valorant dışındaki programlarda, oyunlarda düşük FPS ve FPS kilitlenmesi durumlarını yaşıyorum.
Anlık olarak 1909 Update'sini kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum.
FPS kilitlenmesi ve FPS düşüşünü nereden biliyorsunuz derseniz:
Bir keresinde Update'leri 7 günlüğüne duraklatmayı unutmuşum kapatınca kendiliğinden güncellemiş bu şekil bir sorun yaşadığım için güncelleştirmeleri silmek durumunda kaldım.
Tüm önerilere açığım şimdiden teşekkürler.
Windows 10 Pro versiyonundayım.
Bilgisayar özelliklerim;
Intel Core i5-4690
GTX 970.
MSI B85m Gaming anakart.

Son düzenleme:
Biliyorsunuz ki Valorant oynamak için bilgisayarı en az 2H21 Windows sürümüne yükseltmemiz gerekiyor.
Fakat 2H21'e yükselttiğim zaman Valorant dışındaki programlarda, oyunlarda düşük FPS ve FPS kilitlenmesi durumlarını yaşıyorum.
Anlık olarak 1909 Update'sini kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum.
FPS kilitlenmesi ve FPS düşüşünü nereden biliyorsunuz derseniz:
Bir keresinde Update'leri 7 günlüğüne duraklatmayı unutmuşum kapatınca kendiliğinden güncellemiş bu şekil bir sorun yaşadığım için güncelleştirmeleri silmek durumunda kaldım.
Tüm önerilere açığım şimdiden teşekkürler.
Bilgisayar özelliklerim;
Intel Core i5-4690
GTX 970.
MSI B85m Gaming anakart.
İso düzenleyip windows 10 hızlandırabilirsin

ISO düzenleyip Windows 10 hızlandırabilirsin.

Hızlandırmayla bir alakası olduğunu sanmıyorum açıkçası yakın zamanda RDR2'yi bile açtığım oldu bu bilgisayarda ama 2H21'sürümüne geçiş yaptığımda cozutuyor bilgisayar.

Hızlandırmayla bir alakası olduğunu sanmıyorum açıkçası yakın zamanda RDR2'yi bile açtığım oldu bu bilgisayarda ama 2H21'sürümüne geçiş yaptığımda cozutuyor bilgisayar.
RDR2 de kaç fps ile oynuyorsun

Geri
Yukarı