i5 6400 ve R9 380x Sistem

Ekran kartını Msı veya Sapphire almanı öneririm. Asus r9 300 serisi kartları pek iyi soğutamamış. Senin beğenmediğin Sapphire ise r9 300 serisi kartlarda her açıdan en iyi sonuçları elde etmiş. Arkadaşın @Tristan23 önerisini dikkate almanı öneririm.

Sizce bu sistem Asus'tan iyi mi? @Tristan23

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi fakat bütçe acısından biraz pahalı gibi duruyor. Benim önerdigim sistemi alabilirsin ama sen bilirsin tabiki de. Aerocool kcas serisinede pek guvenmiyorum. Kasa olarak zalman psu olarka zalman yada corsairin vs serisini almanı öneriyorum ama uzatma gerek yok diyosan 2,5 bin tl vericeksen bu sisteme alabilirsin. Tabiki biz sadece sana daha ucuz sistem yapmaya calısıyoruz. Bütceni söylersen daha iyi sistemde cıkabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi fakat bütçe acısından biraz pahalı gibi duruyor benim önerdigim sistemi alabilirsin ama sen bilirsin tabiki de aerocool kcas serisinede pek guvenmiyorum kasa olarak zalman psu olarka zalman yada corsairin vs serisini almanı öneriyorum ama uzatma gerek yok diyosan 2,5 bin tl vericeksen bu sisteme alabilirsin tabiki biz sadece sana daha ucuz sistem yapmaya calısıyoruz bütceni söylersen daha iyi sistemde cıkabilir
Bir ban yaklaşıyor efendim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı